Форум радиоконструкторов

Поддерживается техническим комитетом Лиги радиолюбителей Украины.
Текущее время: 29 апр 2017, 12:17

Часовой пояс: UTC+03:00
Начать новую тему  Ответить на тему  [ 3 сообщения ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: ЮВІЛЕЙНИЙ 25-й CQ UT CONTEST 2018
СообщениеДобавлено: 11 июн 2016, 17:24 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2016, 08:19
Сообщения: 35
Откуда: Винница
Изображение

Ювілейні 25-і міжнародні молодіжні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях телефоном CQ UT Contest (United Teenager Contest) пройдуть 20 січня 2018 року з 07:00 до 13:00 UTC (09:00 — 15:00 КЧ) на пасмах 80, 40, 20, 15, 10 м. Змагання проводяться щорічно, кожної третьої суботи повних вихідних січня і включені до календарного плану масових заходів з радіоспорту українського державного Центру позашкільної освіти.

Учасники: юні оператори особистих і гуртових аматорських радіостацій віком до 18 років з усіх країн. До участі в заліковій групі RT (support group) запрошуються закордонні радіоаматори родом з України, радіоаматори з Криму, а також радіоаматори жінки.

Загальний виклик: «CQ UT Test»

Мова змагань: міжнародна радіоаматорська англійська, на котрій кожен оператор повинен вміти давати загальний виклик, надавати і відбирати контрольні номери. Національні мови — на вибір учасників.

Мета змагань: популяризація молодіжного короткохвильового радіоспорту, зміцнення дружніх взаємозв’язків між юними радіоаматорами з різних країн, сприяння розвитку і вдосконаленню їхніх різнобічних операторських, спортивних і технічних якостей, активний обмін досвідом роботи в ефірі, навчання ввічливості, старанності і витривалості, самостійному складанню звітів і підрахунку пунктів, поліпшення дикції і артикуляції, отримання навичок командної роботи, створення всім учасникам рівних і об’єктивних умов для досягнення високих кінцевих результатів.

Гасло змагань: «Молодість, Дружба, Мир»

Девіз змагань: «Участь важливіша за перемогу, дружба дорожча за призи»

Залікові групи: SOSB — один оператор, одне пасмо; SOMB — один оператор, багато пасм; MOMB — кілька операторів, багато пасм; RT (support group) — всі запрошені. Учасники залікових груп SOSB і SOMB можуть виступати одночасно в цих двох групах, надсилаючи звіти окремо за кожну з них.

Гуртові радіостації можуть виступати тільки в заліковій групі MOMB.

Контрольні номери: для юних учасників — RS і власний вік оператора (наприклад, 5915); для учасників залікової групи RT — RS і літери RT (наприклад, 59RT).

Нарахування пунктів:
за зв'язок (QSO) в межах країни нараховується 10 пунктів, з іншою країною або територією свого континенту — 30 пунктів, з іншим континентом — 60 пунктів;
за вік (AGE) — кількість пунктів, що дорівнює числу років кореспондента. Учасники 1-ї, 2-ї, 3-ї залікових груп за зв'язок з заліковою групою RT проставляють свій власний вік. Кінцевим результатом є загальна сума пунктів за зв’язки і за вік.

Особливості: час змагань складається з шести турів по одній годині кожний: 07:00 — 07:59, 08:00 — 08:59, 09:00 — 09:59, 10:00 — 10:59, 11:00 — 11:59, 12:00 — 13:00. Повторні зв’язки дозволяється проводити на різних пасмах і в різних турах. Розходження часу зв’язку між кореспондентами не повинно перевищувати 2 хвилини. Залоги гуртових радіостацій повинні складатися з трьох операторів, що відповідає кваліфікаційним вимогам і нормам техніки безпеки. Дозволяється позмінна (естафетна) робота, окремо в кожному турі, кільком залогам зі спільним заліком на стацію. Можлива допомога дорослих радіоаматорів або тренерів в усній формі, по лаштуванню апаратури і складанню звітів, без права роботи на стації і виходу в ефір. Зніматимуться з заліку учасники, що порушували правила змагань і створювали значні перешкоди. Не слід використовувати спеціальні префікси і скорочені кличні знаки, що порушують принцип рівності учасників і ускладнюють ідентифікацію країни.

Звіти: у форматі Cabrillo, іншому текстовому форматі або у вигляді таблиці, протягом 14 днів по закінченню змагань слід надсилати на адресу utcontest@mail.ru або utcontest@ukr.net У звіті вказують приналежність радіостації (для гуртових), список учасників, свій QRA-локатор і адресу e-mail. До звіту прикладають фото оператора а бо залоги в форматі 10✕15 на тлі апаратури, а також (бажано) звуковий файл роботи в ефірі тривалістю не більше двох хвилин з зазначенням імені оператора. Можна надсилати також свої відгуки, пропозиції і зауваження.

Справою честі кожного учасника і знаком поваги до інших є обов’язкове і своєчасне надсилання звіту, незалежно від кількості проведених зв’язків.

Пам’ятайте: ваша активна участь і прагнення до перемоги вкрай важливі для успіху змагань. Ваш особистий спортивний успіх — це успіх всього молодіжного радіоспорту. Якщо бажаєте досягти високого результату — поставте перед собою максимальне завдання.

Нагородження: переможці і призери по країнам і в кожній заліковій групі визначатимуться по найбільшій кількості набраних пунктів, і нагороджуватимуться дипломами. Всі інші учасники будуть нагороджені пам’ятними сертифікатами. Учасник, котрий представив свою країну одноосібно, зараховується в загальний залік. Учасникам 1-ї і 2-ї залікових груп, що займуть одне з трьох перших місць два роки поспіль, надається почесне право довічно брати участь в заліковій групі RT. Підсумки змагань публікуються і надсилаються кожному учаснику особисто.

Спонсори і меценати: Спонсорами призів і нагород учасникам на місцях можуть виступати організації і приватні особи, що представляють гуртову або особисту радіостацію. Підтримати змагання може кожний, перечисливши довільну суму на карту ПриватБанку: 4149-4978-5018-5366.

Офіційна сторінка змагань: http://www.qrz.ru/contest/detail/17.html

Изображение


Последний раз редактировалось Yurko 29 апр 2017, 08:42, всего редактировалось 43 раза.

Вернуться к началу
 Заголовок сообщения: Re: ЮВІЛЕЙНИЙ 25-й CQ UT CONTEST 2018
СообщениеДобавлено: 31 авг 2016, 17:14 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2016, 08:19
Сообщения: 35
Откуда: Винница
Yurko писал(а):
Час і умови проведення: щорічно третьої суботи повних вихідних січня з 07:00 до 13:00 UTC...

Традиційний час проведення змагань (з 06:00 до 12:00 UTC) було пересунуто на одну годину вперед, тобто з 07:00 до 13:00 UTC, щоб вони не перекривалися російськими змаганнями YL-ARCK-YL, організатори котрих вперто не бажають змінити свій час, хоча їхні змагання проводяться лише кілька років, а наш CQ UT Contest проводиться з 1993 року. Інформація про зміни часу проведення змагань вже опублікована на деяких радіоаматорських сайтах. Прохання до всіх зацікавлених, поширювати цю інформацію і розміщувати оновлене Положення на своїх інтернет-ресурсах.


Последний раз редактировалось Yurko 20 апр 2017, 15:27, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Заголовок сообщения: Re: ЮВІЛЕЙНИЙ 25-й CQ UT CONTEST 2018
СообщениеДобавлено: 14 апр 2017, 11:57 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2016, 08:19
Сообщения: 35
Откуда: Винница
Звертаємо особливу увагу учасників змагань, що у розділ "Залікові групи" додана норма відносно гуртових радіостацій: "Гуртові радіостації можуть виступати тільки в заліковій групі MOMB". Це зроблено для того, щоб на одного юного оператора, заявленого в групах SOSB або SOMB не працював весь колектив, допомагаючи йому зайняти високе місце. Для всіх юних учасників — або робота особистим кличним знаком, або на колективці в заліковій групі "багато операторів".


Вернуться к началу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему  Ответить на тему  [ 3 сообщения ] 

Часовой пояс: UTC+03:00


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Русская поддержка phpBB