Форум радиоконструкторов

Поддерживается техническим комитетом Лиги радиолюбителей Украины.
Текущее время: 28 мар 2017, 01:18

Часовой пояс: UTC+03:00
Начать новую тему  Ответить на тему  [ 2 сообщения ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: МОЛОДІЖНІ ЗМАГАННЯ «CQ UT Contest 2017»
СообщениеДобавлено: 11 июн 2016, 17:24 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2016, 08:19
Сообщения: 34
Откуда: Винница
Изображение

Час і умови проведення: щорічно третьої суботи повних вихідних січня (20.01.2018) з 07:00 UTC до 13:00 UTC на пасмах 80, 40, 20, 15, 10 м, SSB і CW. Змагання є спільним некомерційним самофінансуючим проектом товариства Radio-TLUM та колишньої Федерації радіоспорту України, очолюваної Н.М.Тартаковським [1921—1993] і включені до календарного плану масових заходів з радіоспорту українського державного Центру позашкільної освіти.

Учасники: юні оператори особистих та гуртових аматорських радіостацій віком до 18 років з усіх країн. До участі в групі RT (support group) запрошуються члени Radio-TLUM, закордонні радіоаматори родом з України, радіоаматори з Криму, а також всі радіоаматори жінки. В групах SOSB і SOMB бажано працювати особистими кличними знаками.

Загальний виклик: SSB — CQ UT Contest; CW — Test UT.

Мова змагань: міжнародна радіоаматорська англійська, на котрій кожен оператор повинен вміти давати загальний виклик, надавати і відбирати контрольні номери. Національні мови — на вибір учасників.

Мета змагань: популяризація молодіжного короткохвильового радіоспорту, зміцнення дружніх взаємозв’язків між юними радіоаматорами з різних країн, сприяння розвитку і вдосконаленню їхніх різнобічних операторських, спортивних і технічних якостей, активний обмін досвідом роботи в ефірі, навчання старанності, витривалості, самостійному складанню звітів і підрахунку пунктів, поліпшення дикції і артикуляції, набуття навичок командної роботи, створення всім учасникам рівних і об’єктивних умов для досягнення високих кінцевих результатів.

Гасло змагань: «Молодість, Дружба, Мир»

Девіз змагань: «Участь важливіша за перемогу, дружба дорожча за призи»

Залікові групи: SOSB — один оператор, одне пасмо; SOMB — один оператор, багато пасм; MOMB — кілька операторів, багато пасм, один надавач; RT (support group) — члени Radio-TLUM і запрошені. Учасники залікових груп SOSB і SOMB можуть виступати одночасно в цих двох групах, складаючи звіти окремо за кожну з них.

Контрольні номери: для юних учасників — RS (RST) і власний вік оператора (наприклад, 5915); для учасників групи RT — RS (RST) і літери RT (наприклад, 59RT).

Нарахування пунктів:
за QSO (зв'язок) в межах країни дається 10 пунктів, з іншою країною або територією свого континенту — 30 пунктів, з іншим континентом — 60 пунктів;
за AGE (вік) — кількість пунктів, що дорівнює числу років кореспондента. Учасники 1, 2, 3 залікових груп за QSO з RT проставляють свій власний вік.
Кінцевим результатом є загальна сума пунктів за зв'язки (QSO) і вік (AGE).

Особливості: час змагань складається з шести турів, по одній годині кожний: 07:00 — 07:59, 08:00 — 08:59, 09:00 — 09:59, 10:00 — 10:59, 11:00 — 11:59, 12:00 — 13:00. Повторні SSB або CW зв’язки дозволяється проводити на різних пасмах і в різних турах, повторні зв’язки іншим видом випромінювання дозволяється проводити на одному пасмі через 10 хвилин і тільки у відведених ділянках. Змішані QSO не зараховуються. Розходження часу зв’язку між кореспондентами не повинно перевищувати 2 хвилини. Залоги гуртових радіостацій повинні складатися з трьох операторів, що відповідає кваліфікаційним вимогам і безпековим нормам. Дозволяється позмінна (естафетна) робота, окремо в кожному турі, двом і більше залогам зі спільним заліком на стацію. Можлива допомога дорослих радіоаматорів або тренерів в усній формі, по лаштуванню апаратури і складанню звітів, без права роботи на стації і виходу в ефір. Зніматимуться з заліку стації, що порушували правила змагань і створювали значні перешкоди. Не рекомендуємо користуватися спеціальними префіксами і скороченими кличними знаками, що порушує засади рівності учасників і ускладнює ідентифікацію країни.

Звіти: в форматі Cabrillo, в будь-якому текстовому форматі або у вигляді таблиці, слід надсилати на адресу: utcontest@ukr.net У звіті потрібно вказати приналежність радіостації (для гуртівок), список учасників, свій QRA-локатор і адресу e-mail. До звіту додається світлина оператора або команди в форматі 10✕15 (2:3) на тлі апаратури, для фотоальбому. Надсилайте також свої відгуки, пропозиції і зауваження.

Справою честі кожного учасника і знаком поваги до інших є обов’язкове і своєчасне надсилання звіту, незалежно від кількості проведених зв’язків.

Пам’ятайте: ваша активна участь і прагнення до перемоги вкрай важливі для успіху змагань. Особистий спортивний успіх кожного учасника — це успіх всього молодіжного радіоспорту. Якщо бажаєте досягти чогось значного — поставте перед собою максимальне завдання.

Нагородження: переможці і призери по країнам в кожній заліковій групі визначаються за найбільшою кількістю набраних пунктів і нагороджуються дипломами організаторів і призами спонсорів. Хто не потрапить до числа нагороджених отримають пам’ятні сертифікати. Учасникам залікових груп SOSB і SOMB, а також членам команд залікової групи MOMB, що мають свій кличний знак, які зайняли одне з трьох призових місць два роки поспіль, надається почесне право довічно брати участь в заліковій групі RT. Підсумки змагань публікуються і надсилаються кожному учаснику особисто.

Спонсори і меценати: запрошуємо державні органи, громадські організації, підприємства, фірми, приватних осіб, зацікавлених у розвитку молодіжного радіоспорту, поширення ідеалів дружби та взаєморозуміння між молоддю різних країн, взяти участь в заснуванні власних призів, нагород, рекламної та сувенірної атрибутики з логотипом і емблемою змагань, як в своїх регіонах, так і в цілому, інформаційній і організаційній підтримці змагань, друк дипломів, вимпелів, значків.

Ласкаво запрошуємо всіх юних радіоаматорів, операторів особистих та гуртових радіостацій, взяти активну участь у змаганнях, вірно скласти і своєчасно надіслати звіти, додати свої світлини, написати цікаві відгуки і пропозиції. Змагаючись, ми набуваємо багато корисних навичок, стаємо міцніше духом і здоровіше тілом. Суперництво закладено в нас самою природою, воно сприяє всебічному розвитку особистості, вмінню швидко думати, адекватно реагувати, приймати вірні рішення, знаходити вихід зі складних ситуацій. «Треба неодмінно напружувати себе фізично, щоб бути здоровим морально» говорив батько медицини Гіппократ.

Сторінка змагань знаходиться також на сайті: http://www.qrz.ru/contest/detail/17.html


Изображение

Фотоальбом учасників та підсумки CQ UT Contest 2017 опубліковані на сторінці http://radon.org.ua/radiotlum/files/fot ... t-2017.pdf


Последний раз редактировалось Yurko 25 мар 2017, 07:08, всего редактировалось 28 раз.

Вернуться к началу
 Заголовок сообщения: Re: МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ CQ UT Contest
СообщениеДобавлено: 31 авг 2016, 17:14 
Не в сети

Зарегистрирован: 21 фев 2016, 08:19
Сообщения: 34
Откуда: Винница
Yurko писал(а):
Час і умови проведення: щорічно третьої суботи повних вихідних січня з 07:00 до 13:00 UTC...

Традиційний час проведення змагань (з 06:00 до 12:00 UTC) було пересунуто на одну годину вперед, тобто з 07:00 UTC до 13:00 UTC, щоб вони не перекривалися російськими змаганнями YL-ARCK-YL, організатори котрих вперто не бажають змінити свій час, хоча їхні змагання проводяться лише кілька років, а наш CQ UT Contest проводиться з 1993 року. Інформація про зміни часу проведення змагань вже опублікована на деяких радіоаматорських сайтах. Прохання до всіх зацікавлених, поширювати цю інформацію і розміщувати оновлене Положення на своїх інтернет-ресурсах.


Вернуться к началу
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему  Ответить на тему  [ 2 сообщения ] 

Часовой пояс: UTC+03:00


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron


Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Русская поддержка phpBB