Блок объявлений
Друзья сайта

Підсумковий протокол "ЧУ 2017 CW"

Будни ЛРУ

Сьогодні публікуємо "Підсумковий протокол результатів "Чемпіонату України з радіозвязку на КХ телеграфом 2017 року".
На протязі 10 днів з моменту публікації "Протоколу" приймаються скарги та протести, після чого "Протокол" буде остаточно затверджен.
Головний суддя змагань СНК Лякін А.В. (UT2UB)

«ЗАТВЕРДЖУЮ»                                                                                     

Президент ЛРУ-

              Кириленко А.П. (UT3UY)

« » квітня 2017р

(Протокол засідання Ради ЛРУ № 1-17 від  __квітня 2017 р.)

ПРОТОКОЛ

 засідання Головної суддівської колегії «Чемпіонату України з радіозв'язку на коротких хвилях телеграфом 2017 р.»

__ квітня 2017р.                                                           м. Київ

Головна суддівська колегія (ГСК) у складі:  головного судді - судді нац. категорії Лякіна А.В. (UT2UB), заступника головного судді - судді між. категорії Петровського А.П. . (UT5UAQ), та головного секретаря змагань - судді нац. категорії  Шевченка О.І.  (UR5EAW), розглянула підсумки «Чемпіонату України з радіозв'язку на КХ телеграфом», який відбувся  11 березня 2017 року.

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ   

 

   В Чемпіонаті прийняли участь 13команд колективних радіостанцій та 82 оператора індивідуальних радіостанцій, які увійшли в залік. Серед учасників змагань МСУМК і МСМК СРСР - 4, МСУ і МС СРСР - 31, КМСУ - 44, що відповідає  першому рівню згідно ЄСКУ. Чемпіонат України проведено згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту»  та «Регламенту Чемпіонатів України з радіозв'язку  на коротких хвилях  2017 р.»

 

 

2. ПЕРЕМОЖЦІ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ (багато операторів - всі діапазони):

 

  1.  UT7EZZ       -  1437         Дніпро  

  2.  UR7DWW    -  1362         Ужгород

  3.  UR4RWW    -  1256         Носівка

 

   Звання «Чемпіон України з радіозв'язку на КХ телеграфом 2017 року» присвоїти  команді колективної радіостанції UT7EZZ  м.Дніпро.  Команди-призери і члени команд нагороджуються дипломами і медалями відповідних ступенів.

 

 

3. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор - всі діапазони):

 

  1.  UT5EO      - 1449    Згода Д.М.                 Кривий Ріг

  2.  UW7LL     - 1392    Олійник Я.                 Харків

  3.  UX1VT      - 1385    Кириченко П.М.       c. Онуфріївка

 

   Звання «Чемпіон України з радіозв'язку на КХ телеграфом 2017 року» присвоїти Згоді Д. UT5EO(Кривий Ріг)     

   Переможця і призерівособистої першості нагородити дипломамиі медалями  відповідних ступенів.

 

4. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор – діапазон 80 метрів):

 

  1.    UR6EA    -  960     Стецун П.В.         Кривий Ріг

  2.    UT5IA     -  957     Бугайов С.В.        Донецьк

  3.    UT0RM   -  947     Каліта О.В.          Чернігів

      Переможця і призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

5. ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ (один оператор – діапазон 160 метрів):

 

  1.  UR5VR   -  654   Ревякін М.І.              Кропівницький

  2.  UT3WX  -  632   Сташків А.Ю.          Львів

  3.  UR3GO   -  600   Шпілевой М.Г.        Нова Каховка

 

   Переможця і призерівособистої першості нагородити дипломамиі медалями  відповідних ступенів.

 

 

6. БАГАТО ОПЕРАТОРІВ - ВСІ ДІАПАЗОНИ

 

   Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії «багато операторів - все діапазони» рівний 1262 очок.   

   Виконання спортивних нормативів:

   МСУ – не достатньо різних регіонів   

   КМСУ - не достатньо різних регіонів   

   1р. - від 820ібільше набраних очок.

   2р. - від 694ібільше набраних очок.

 

 

 

#

Позивний

Звязки

Очки

Підтв.(%)

П.І.Б.

Р.Н.

 

 

Заявл.

Зв’язків

Підтв.

Зв’язків

Очки за зв’язки

Очки за обл.

Всього зв’язків

Спорт. звання

Місто

1.

UT7EZZ

391

361

722

715

1437

92,3%

Гнатко С.В.

1977

КМСУ

Дніпро

 

 

 

 

 

 

 

 

Завертайло П.М.

1956

КМСУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голіков І.І.

1965

КМСУ

 

2.

UR7DWW

374

341

682

680

1362

91,2%

Баранов В.П.

1946

МСМК СРСР

Ужгород

 

 

 

 

 

 

 

 

Павлик Д.

1965

МСУМК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довбака В.М.

1970

МСУ

 

3.

UR4RWW

303

288

576

680

1256

95,0%

Кияниця В.В.

1950

МС СРСР

Носівка

 

 

 

 

 

 

 

 

Білобловський Г.М.

1980

КМСУ

 

4.

UR4SYM

266

246

492

680

1172

92,5%

Вельган Б.З.

1986

КМСУ

Ів.-Франківськ

 

 

 

 

 

 

 

 

Гладенко Р.О.

1980

МСУ

 

5.

UT7AXA

269

255

510

625

1135

94,8%

Чернобров К.В.

1961

КМСУ

Суми

 

 

 

 

 

 

 

 

Губанов М.В.

1997

3р.

 

6.

UR4UXA

243

225

450

610

1060

92,6%

Свитко А.

1952

КМСУ

Пер.-Хмельницький

 

 

 

 

 

 

 

 

Тельпиш Б.

1949

КМСУ

 

7.

UR4EXF

243

230

460

590

1050

94,7%

Тригуб О.А.

1967

КМСУ

Каменське

 

 

 

 

 

 

 

 

Казбич М.Г.

1950

КМСУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Панасенко Ю.І.

1960

б/р

 

8.

UR4ZYD

225

214

428

570

998

95,1%

Чудний А.А.

1981

КМСУ

Кутсуруб  Мик.обл.

 

 

 

 

 

 

 

 

Чудний І.А.

1985

б/р

 

9.

UR4RXJ

220

209

418

555

973

95,0%

Кошова А.

2002

КМСУ

Остер

 

 

 

 

 

 

 

 

Борисенко І.

1971

КМСУ

 

10.

UR4UZA

249

234

468

435

903

94,0%

Радченко В.П.

1956

КМСУ

c.Зазим’є Київ.обл

 

 

 

 

 

 

 

 

Тур М.К.

1951

МС СРСР

 

11.

US4EXD

182

169

338

525

863

92,9%

Гуренко В.Д.

1952

КМСУ

Кр.Ріг

 

 

 

 

 

 

 

 

Остапенко М.І.

1969

КМСУ

 

12.

UT4MWM

157

137

274

395

669

87,3%

Усков С.М.

        1961

КМСУ

Алчевськ

 

 

 

 

 

 

 

 

Кузьменко А.В.

        1955

КМСУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яровий А.В.

        1959

МСУ

 

13.

UR3QXX

134

119

238

310

548

88,8%

Толстоус І.А.

1966

КМСУ

Токмак

 

 

 

 

 

 

 

 

Рогальський М.Г

1951

КМСУ

 

 

 

7. ОДИН ОПЕРАТОР - ВСІ ДІАПАЗОНИ

 

   Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії «багато операторів - все діапазони» рівний 1384очок.   

   Виконання спортивних нормативів:    

   МСУ - з 1 по 6 місце, але не менш 1315 набраних очок.    

   КМСУ - з 7 по 12 місце, але не менш 1107набраних очок.   

   1р. - від 900ібільше набраних очок.

   2р. - від 761ібільше набраних очок.

 

#

Позивний

Звязки

Очки

Підтв.(%)

П.І.Б.

Р.Н.

 

 

Заявл.

Зв’язків

Підтв.

Зв’язків

Очки за зв’язки

Очки за обл.

Всього зв’язків

Спорт. звання

Місто

1.

UT5EO

356

342

684

765

1449

96,1%

Згода Д.М

1956

МСУ

Кр.Ріг

2.

UW7LL

343

316

632

760

1392

92,1%

Олійник Я.

1987

МСУ

Харків

3.

UX1VT

354

330

660

725

1385

93,2%

Кириченко П.М.

1959

МС СРСР

с. Онуфрієвка

4.

UX7CQ

334

320

640

735

1375

95,8%

Дзюбук О.І.

1955

МС СРСР

Черкаси

5.

UR5MW

349

320

640

715

1355

91,7%

Яровий В.І.

1949

МСМК СРСР

Алчевськ

6.

UR8RF

290

280

560

705

1265

96,6%

Свистельник О.Г.

1960

МСУ

Остер

7.

US7IY

304

284

568

685

1253

93,4%

Коловский А.І.

1963

МС СРСР

Горловка

8.

UX1RX

290

276

552

655

1207

95,2%

Савченко А.

1967

МСУ

с. Дмитрівка

9.

UY5VA

281

257

514

655

1169

91,5%

Пино В.Ф.

1945

КМСУ

В.Новоселка

10.

UY0ZG

269

257

514

645

1159

95,5%

Губенко М.С.

1957

МС СРСР

Микаолаїв

11.

UT5YY

308

253

506

610

1116

82,1%

Іволга Г.

1950

МСУ

Чернівці

12.

UY2RA

250

232

464

590

1054

92,8%

Касмiнiн Г.В.

1953

б/р

Славутич

13.

UX1AA

231

210

420

590

1010

90,9%

Фесенко С.М.

1966

КМСУ

Ахтирка

14.

UR8GX

214

195

390

540

930

91,1%

Лисенко І.М.

1958

1р.

Херсон

15.

UY2UQ

207

177

354

525

879

85,5%

Мінаков В.А.

1953

МСУ

Київ

16.

UT1QQ

189

171

342

465

807

90,5%

Тищенко С.С.

1954

МСУ

Токмак

17.

UT3SM

173

149

298

480

778

84,40%

Ігнатьєв О.М.

1958

КМСУ

Ів.Франківськ

18.

UT3SO

169

154

308

460

768

90,50%

Прощенко О.І.

1952

КМСУ

Долина

19.

UY7LM

175

158

316

415

731

89,70%

Полтавець А.А.

 

 

Андріївка

20.

UR7EC

140

129

258

465

723

89,30%

Міславський О.

1965

КМСУ

Павлоград

21.

UT5EPP

137

124

248

400

648

90,5%

Яковенко Н. А.

1944

МСУ

Кр.Ріг

22.

UW7RV

138

127

254

390

644

92,0%

Ананьєв В.М.

1953

б/р

Чернігів

23.

UR5TL

100

97

194

375

569

97,0%

Софіяк В.Є.

1964

КМСУ

К.Подільсюкий

24.

UT0EK

108

99

198

370

568

91,7%

Иваницкий І.

1970

1р.

Кр.Ріг

25.

UT0CK

105

100

200

350

550

95,2%

Нікольський М

1951

1р.

Чернобай

26.

UT2RI

124

103

206

325

531

83,1%

Кузнєцов В.

1963

1р.

Прилуки

27.

UT8RN

105

83

166

280

446

79,0%

Козаченко О.Д.

1944

МС СРСР

Прилуки

28.

UR1YAA

100

78

156

285

441

78,0%

Чолкан В.

1960

 

Чернівці

 

8. ОДИН ОПЕРАТОР – ДІАПАЗОН 80 МЕТРІВ

 

   Вищий вихідний показник (ВВП) для категорії «один оператор – діапазон 80 метрів» рівний 948очок.   

   Виконання спортивних нормативів:    

   МСУ - з 1 по 6 місце, але не менш 901 набраних очок.    

   КМСУ - з 7 по 12 місце, але не менш 758 набраних очок.   

   1р. - від 616ібільше набраних очок.

   2р. – від  521  і більше набраних очок

 

#

Позивний

Звязки

Очки

Підтв.(%)

П.І.Б.

 

 

 

Заявл.

Зв’язків

Підтв.

Зв’язків

Очки за зв’язки

Очки за обл.

Всього зв’язків

Спорт. звання

Місто

1.

UR6EA

288

270

540

420

960

93,8%

Стецун П.В.

1969

КМСУ

Кр.Ріг

2.

UT5IA

287

271

542

415

957

94,4%

Бугайов С.В.

1970

КМСУ

Донецьк

3.

UT0RM

287

266

532

415

947

92,7%

Калита О.В.

1963

МСУ

Чернігів

4.

UT8IO

279

264

528

405

933

94,6%

Овчаренко М.М.

1955

КМСУ

Маріуполь

5.

UW1WU

266

253

506

420

926

95,1%

Коржов О.П.

1965

КМСУ

Львів

6.

UT9NA

270

255

510

395

905

94,4%

Иванов С.Л.

1976

КМСУ

Вінниця

7.

UT8AS

247

230

460

425

885

93,1%

Ковальчук В.О.

1956

МС СРСР

Глухів

8.

UY1HY

240

226

452

410

862

94,2%

Компанієць В.М.

 1962

КМСУ

Лубни

9.

UT3NK

255

226

452

395

847

88,6%

Старинець Д.М.

1948

КМСУ

Вінниця

10.

UR3HC

239

215

430

400

830

90,0%

Наконечний О.С.

1961

МСУ

Кременчуг

11.

UR7ZO

235

213

426

375

801

90,6%

Сабiров I. Р.

1957

МСУ

Миколаїв

12.

US1VM

222

203

406

390

796

91,4%

Ошека С.I.

1962

КМСУ

Онуфріївка

13.

US0SY

214

202

404

390

794

94,4%

Шпільчак Я.М.

 1959   

 

Ямниця

14.

UT5NC

218

204

408

380

788

93,6%

Стрелков-Серга Ю.

1951

КМСУ

Вінниця

15.

UV5QR

205

194

388

380

768

94,6%

Дрожанов О.О.

1971

КМСУ

Мірний

16.

UZ1RM

203

192

384

355

739

94,6%

Мікула С.

 1961

МС СРСР

Носівка

17.

UR5TEX

195

180

360

375

735

92,3%

Панасюк А.Г.

 1971

КМСУ

Теофіполь

18.

UT7AW

187

176

352

380

732

94,1%

Петренко В.В.

1966

КМСУ

Суми

19.

UY5TE

200

184

368

360

728

92,0%

Ващіленко М.В.

1945

КМСУ

Миколаїв

20.

UT4ZG

195

184

368

355

723

94,4%

Кобылко А.В.

1972

МСУ

Миколаїв

21.

UV3RT

194

179

358

365

723

92,3%

Кивиржик В.

 1968

 

Чернігів

22.

UT5EDU

177

166

332

380

712

93,8%

Жуков С.В.

1981

КМСУ

Дніпро

23.

UR7CB

175

172

344

355

699

98,3%

Нетребін О.В.

1957

б/р

Городище

24.

UT8AL

182

168

336

360

696

92,3%

Ковальчук О.

 

МС СРСР

Глухов

25.

UT3EV

182

168

336

360

696

92,3%

Завгороднiй В.В.

1948

 

Дніпродз.

26.

UR5WX

174

148

296

345

641

85,1%

Нечиталюк В.М.

 1945

 

Львів

27.

UY2ZZ

149

136

272

340

612

91,3%

Копачевський В.А.

1948

1р.

Миколаїв

28.

UR5KED

153

143

286

320

606

93,5%

Тарасов М.Є.

1968

КМСУ

Квасилів

29.

UR5ZTH

153

139

278

325

603

90,8%

Булаш Ю.М.

1959

1р.

Миколаїв

30.

UR5TGK

121

112

224

310

534

92,6%

Вараніца .

1969

1р.

Хмельницький

31.

UR5WFP

117

112

224

290

514

95,7%

Миськів В.О.

1961

1р.

Львів

32.

UT3UFI

126

105

210

290

500

83,3%

Захарченко Г.П.

 2002

1р.

Київ

33.

UT2SW

119

103

206

250

456

86,6%

Пічкур О.П.

 1958

КМСУ

Болехів

34.

UT2II

112

98

196

200

396

87,5%

Сухарек Л. Г.

1949

МСУМК

Донецьк

35.

UY9VY

80

73

146

245

391

91,3%

Будулатий С.С.

1951

МСУ

Кропівницький

36.

UR3PA

76

71

142

235

377

93,4%

Надюков С.Ю.

1959

б/р

Вол.Волинськ.

37.

UT0NT

108

90

180

180

360

83,3%

Таужнянський І.

1990

МСУ

Бершадь

38.

UT5EL/A

76

71

142

205

347

93,4%

Горец Ю.

1965

МСУ

Віри

39.

UX0SX

60

54

108

175

283

90,0%

Якушев О.В.

1950

КМСУ

Ів.Франківськ

40.

UW7CF

64

56

112

170

282

87,5%

Кулик В.П.

1958

б/р

Чераси

41.

UT4NY

72

68

136

145

281

94,4%

Літвак Л.С.

1960

2р.

Вінниця

42.

US5EFU

40

34

68

130

198

85,0%

Тіхолаз М.Г.

 1951

 

Кр.Ріг

43.

UT0EM

37

28

56

110

166

75,7%

Сопельнюк Г.

1960

1р.

Кр.Ріг

44.

UT3UFH

35

31

62

95

157

88,6%

Моісеєв А.Г.

2002

1р.

Київ

45.

UT5WAA

31

23

46

105

151

74,2%

Процайло В.Р.

1977

б/р

Львів

 

8. ОДИН ОПЕРАТОР – ДІАПАЗОН 160 МЕТРІВ

Для виконання нормативів ЕСКУ – не достатня кількість учасників в групі та різних регіонів.

 

 

#

Позивний

Звязки

Очки

Підтв.(%)

П.І.Б.

Р.Н.

 

 

Заявл.

Зв’язків

Підтв.

Зв’язків

Очки за зв’язки

Очки за обл.

Всього зв’язків

Спорт. звання

Місто

1.

UR5VR

158

142

284

370

654

89,9%

Ревякин Н.И.

1958

МСУ

Кропівницький

2.

UT3WX

152

141

282

350

632

92,8%

Сташків А.Ю.

1975

КМСУ

Львів

3.

UR3GO

146

130

260

340

600

89,0%

Шпилевой Н.Г

1948

МССРСР

Нов.Каховка

4.

UR3KK

143

131

262

330

592

91,6%

Федчук М.П.

1961

КМСУ

Бочаниця

5.

UT5UIA

130

119

238

335

573

91,5%

Гай С.Г.

1954

МСУ

Сувід

6.

UT8MM

111

89

178

285

463

80,2%

Бобошко С.В.

1963

 

Рубежне

7.

US5ELM

59

57

114

235

349

96,6%

Комаровский Ю.С.

1958

1р.

Марганець

8.

UT8EU

74

66

132

185

317

89,2%

Беліба В.Л.

1965

КМСУ

Дніпро

 

9.    ЗВІТИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ:

 

1.

UR4WWR

2.

UT/ES5ZF

3.

UT5PY

4.

UT5UUV

5.

UX0HO

6.

UZ2HZ

7.

UT7NW

8.

UR5RA

 

 

10. КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

 

1.  Чернігівська обл. - 8616

 

1.

UR8RF

290

280

560

705

1265

8616

2.

UR4RWW

303

288

576

680

1256

 

3.

UX1RX

290

276

552

655

1207

 

4.

UY2RA

250

232

464

590

1054

 

5.

UR4RXJ

220

209

418

555

973

 

6.

UT0RM

287

266

532

415

947

 

7.

UZ1RM

203

192

384

355

739

 

8.

UV3RT

194

179

358

365

723

 

9.

UW7RV

138

127

254

390

644

 

10.

UT2RI

124

103

206

325

531

 

 

 

2.  Дніпропетровська обл. -  8537

 

 

1.

UT5EO

356

342

684

765

1449

8537

2.

UT7EZZ

391

361

722

715

1437

 

3.

UR4EXF

243

230

460

590

1050

 

4.

UR6EA

288

270

540

420

960

 

5.

UR7EC

140

129

258

465

723

 

6.

UT5EDU

177

166

332

380

712

 

7.

UT5EPP

137

124

248

400

648

 

8.

UT3EV

174

148

296

345

641

 

9.

UT0EK

108

99

198

370

568

 

10.

US5ELM

59

57

114

235

349

 

 

3.  Миколаївська обл.  -  5549

 

1.

UY0ZG

269

257

514

645

1159

5549

2.

UR4ZYD

225

214

428

570

998

 

3.

UR7ZO

235

213

426

375

801

 

4.

UY5TE

200

184

368

360

728

 

5.

UT4ZG

195

184

368

355

723

 

6.

UY2ZZ

153

143

286

320

606

 

7.

UR5ZTH

121

112

224

310

534

 

 

4.  Донецька обл.  -  4708

 

1.

US7IY

304

284

568

685

1253

4708

2.

UY5VA

281

257

514

655

1169

 

3.

UT5IA

287

271

542

415

957

 

4.

UT8IO

279

264

528

405

933

 

5.

UT2II

112

98

196

200

396

 

 

5.  Сумська обл.  -  4458

 

1.

UT7AXA

269

255

510

625

1135

4458

2.

UX1AA

231

210

420

590

1010

 

3.

UT8AS

247

230

460

425

885

 

4.

UT7AW

187

176

352

380

732

 

5.

UT8AL

182

168

336

360

696

 

 

6.  Івано-Франківська обл. -  4251

 

1.

UR4SYM

266

246

492

680

1172

4251

2.

US0SY

214

202

404

390

794

 

3.

UT3SM

173

149

298

480

778

 

4.

UT3SO

169

154

308

460

768

 

5.

UT2SW

119

103

206

250

456

 

6.

UX0SX

60

54

108

175

283

 

 

7.  Кіровоградська обл.  -  3226

 

1.

UX1VT

354

330

660

725

1385

3226

2.

US1VM

222

203

406

390

796

 

3.

UR5VR

158

142

284

370

654

 

4.

UY9VY

80

73

146

245

391

 

 

8.  Вінницька обл.  - 3181

 

2.

UT9NA

270

255

510

395

905

3181

3.

UT3NK

255

226

452

395

847

 

4.

UT5NC

218

204

408

380

788

 

5.

UT0NT

108

90

180

180

360

 

6.

UT4NY

72

68

136

145

281

 

 

9.  Черкаська обл.  2906

 

1.

UX7CQ

334

320

640

735

1375

2906

2.

UR7CB

175

172

344

355

699

 

3.

UT0CK

105

100

200

350

550

 

4.

UW7CF

64

56

112

170

282

 

 

 

 

10.  Львівська обл.  -  2684

 

1.

UW1WU

266

253

506

420

926

2684

2.

UT3WX

152

141

282

350

632

 

3.

UR5WX

149

136

272

340

612

 

4.

UR5WFP

117

112

224

290

514

 

 

11.  Київська обл.  -  2536

 

 

1.

UR4UXA

243

225

450

610

1060

2536

2.

UR4UZA

249

234

468

435

903

 

3.

UT5UIA

130

119

238

335

573

 

 

12.  Луганська обл.  -  2487

 

1.

UR5MW

349

320

640

715

1355

2487

2.

UT4MWM

157

137

274

395

669

 

3.

UT8MM

111

89

178

285

463

 

 

13. Харківська обл.  -  2123

 

1.

UW7LL

343

316

632

760

1392

2123

2.

UY7LM

175

158

316

415

731

 

 

14.  Запоріжська обл.

 

1.

UT1QQ

189

171

342

465

807

2123

2.

UV5QR

205

194

388

380

768

 

3.

UR3QXX

134

119

238

310

548

 

 

 

15.  Хмельницька обл.  -  1833

 

1.

UR5TEX

195

180

360

375

735

1833

2.

UR5TL

100

97

194

375

569

 

3.

UR5TGK

115

107

214

315

529

 

 

16.  Полтавська обл.  -  1692

 

1.

UY1HY

240

226

452

410

862

1692

2.

UR3HC

239

215

430

400

830

 

 

17.  Чернівецька обл.  -  1557

 

1.

UT5YY

308

253

506

610

1116

1557

2.

UR1YAA

100

78

156

285

441

 

 

18.  Рівенська обл.  -  1542

 

1.

UR5KED

153

139

278

325

603

1542

2.

UR3KK

143

131

262

330

592

 

3.

UT5EL/A

76

71

142

205

347

 

 

19.  м. Київ  -  1536

 

1.

UY2UQ

207

177

354

525

879

1536

2.

UT3UFI

126

105

210

290

500

 

3.

UT3UFH

35

31

62

95

157

 

 

20.   Херсонська обл.  1530

1.

UR8GX

214

195

390

540

930

1530

 

UR3GO

146

130

260

340

600

 

 

21.  Закарпатська обл.  -  1362

 

1.

UR7DWW

374

341

682

680

1362

1362

 

 

 

 

22.  Волинська обл.  -  377

 

1.

UR3PA

76

71

142

235

377

377

 

 

 

 

11.  НЕ  НАДІСЛАЛИ ЗВІТИ.

 

UR4VWZ, UR7MG

 

12.  ПРОТЕСТИ.

 

      До головної суддівської колегії протестів не поступало.

 

12.  ПРОПОЗИЦІЇ

 

Надалі, перед відправкою, перевірте чи правильно ви заповнили «шапку» звіту, не забувайте вказувати рік народження та спортивне звання чи розряд. Якщо набирали звіт в ручну, уважно перевірте дату та час. Ніяких «599» у звіті не повинно бути.

 

 

 

Головний суддя змагань,  СНК    -                                                           Лякін А.В.  (UT2UB)

 

Заступник головного судді,  СМК -                                                         Петровський А.П. (UT5UAQ)

 

Головний секретар,  СНК -                                                                       Шевченко О.І.  (UR5EAW)

 


Популярное в разделе
  –  Обласні відділення ЛРУ   20.09.2017
  –  Фотозарисовки с конференций ЛРУ   15.09.2017
  –  Делегатам конференции на заметку   15.09.2017
  –  Проект Устава ЛРУ - 2017г   20.09.2017
  –  Работаем над изменениями в Уставе (Дополнено)   22.08.2017
  –  Идет подготовка к конференции ЛРУ 24 сентября   15.09.2017
  –  ПОРЯДОК ДЕННИЙ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ ГО ЛРУ   15.09.2017
  –  Навстречу конференции ЛРУ   11.09.2017
  –  Страсти вокруг QSL и членского взноса (дополняется)   10.08.2017
  –  FT8 на магическом диапазоне   11.08.2017
  –  Осенние праздники укавистов приближаются   31.08.2017
  –  Приятные итоги чемпионатов Украины по радиосвязи на КВ   21.07.2017
  –  Поздравляем с присвоением спортивных званий!   09.07.2017
  –  Логично - не дожидаться пока все "перебежчики" окончательно разберутся   23.01.2017
  –  Дипломы отделения ЛРУ в Ровно   21.06.2017


Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад