Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Ліга Радіоаматорів України – наша національна радіоаматорська організація

Аналитика и публицистика

На деяких Інтернет-ресурсах, на обласних круглих столах, у друкованих і мовних висловлюваннях певних одіозних осіб, радіоаматорам нав’язується думка про те, що Ліга радіоаматорів України начебто не існує, не є легітимною, що вона за своїм статусом стоїть на одному рівні, або навіть нижче, інших нещодавно створених радіоаматорських об’єднань і клубів.

Спростування цих явно провокаційних тверджень, спрямованих на дискредитацію як самої ЛРУ так і її керівників різних рівнів, за принципом втоптування опонента в лайно, щоб самим стати вище, основані на законних правових засадах визначення статусу ЛРУ, яких є декілька, і які ми тут для вас, шановні колеги-радіоаматори, приведемо.

1. Ліга радіоаматорів України є нашою національною радіоаматорською організацією, яка в 1991 році утвердилася на міжнародному рівні як член-учасник (member-society) Міжнародної радіоаматорської спілки IARU http://www.iaru.org/member-societies.html#U_ms Згідно з Конституцією IARU, виключне право представляти свою країну у цій впливовій міжнародній організації має лише одна радіоаматорська загальнонаціональна організація. QSL-бюро Ліги радіоаматорів України (абонементна скринька № 56) входить в єдину світову систему міжнародного QSL-обміну IARU http://www.iaru.org/qsl-bureaus.html

2. На підставі Договору про співпрацю, укладеного 3 грудня 2015 року за № 224/5.2112, Міністерство молоді та спорту України надало Лізі радіоаматорів України почесний статус Національної спортивної федерації України з радіоспорту, з правом проведення різноманітних змагань і присвоєння спортивних звань та розрядів. Зразок цього Договору опублікований на офіційній сторінці організації на сайті http://uarl.org.ua/files/stories2016/dogovir-minsport.pdf

3. Існують також чинні договори про взаємну співпрацю Ліги радіоаматорів України з Центральним комітетом Товариства Сприяння Обороні України, а також з Міністерством оборони України. Проте, тексти і реквізити цих договорів, за обопільною згодою сторін, у відкритому доступі не публікуються і не розголошуються, оскільки можуть містити службову або конфіденційну інформацію державного значення.

4. Ліга радіоаматорів України єдина радіоаматорська організація з всеукраїнським статусом, яка веде відкритий реєстр всіх своїх індивідуальних та колективних членів, опублікований на офіційному сайті організації http://uarl.org.ua/index.php/struktura/spisok-chleniv-lru Загальна чисельність членів ЛРУ на сьогодні вже перейшла півтора тисячний рубіж. Цей факт, а також те, що інші радіоаматорські об’єднання приховують реєстри своїх членів, дають ґрунтовні підстави вважати Лігу радіоаматорів України найбільшою за чисельністю і впливовістю радіоаматорською організацією України, справжньою національною організацією.

5. Ліга радіоаматорів України має свої обласні відділення і проводить свою статутну діяльність практично в усіх областях України, крім, на жаль, Волинської та Закарпатської областей, чисельність радіоаматорів в яких дуже мала, а справжніх патріотичних лідерів, що могли би повести за собою громаду, бракує, тому вони ще ніяк не можуть визначитися з членством. Відсутнє також відділення ЛРУ в окупованій АР Крим, яке існувало там до 2014 року.

Дана стаття була опублікована також на сайті Вінницького обласного відділення ЛРУ http://vovlru.cc.ua/ для ознайомлення наших земляків, яких окремі деструктивні елементи постійно піддають ретельній психологічній обробці, через що навіть досвідчені аматори заплуталися в існуючій ситуації і втратили свій зв’язок з реальною ситуацією в національному радіоаматорстві.

Але для тих, хто відчуває себе справжнім українським радіоаматором, патріотом своєї країни, Ліга Радіоаматорів України завжди відкрита, і зайти до неї можна через своє обласне відділення, написавши лише заяву на вступ. І тоді, повірте, про всі ваші сумніви і проблеми, в тому числі з QSL-обміном, ви будете згадувати тільки уві сні. А життя це не сон, тому прожити його слід гідно, залишивши добру пам'ять по собі і зробивши багато корисних справ для своєї Батьківщини і нашого улюбленого захоплення.

Сергій Іванов UT9NA
Юрко Стрєлков-Серга UT5NC

 


Популярное в разделе
  –  «Киловатты» UR4RWW   13.04.2017
  –  Кубок Украины телефоном не получился... Шариковых меньше не стало!..   09.04.2017
  –  Многие просто разучились принимать...   22.04.2017
  –  "Киловатты UR4RWW" - Продолжение...   14.04.2017
  –  Сколько стоит наше хобби на УКВ?    05.04.2017
  –  В ЧУ від ЛРУ було більш комфортніше   09.04.2017
  –  Участие в разных контестах помогает "быть в форме"   11.04.2017
  –  Мы, члены ЛРУ, живём в своём реальном осязаемом мире, а они пребывают в зазеркалье   31.01.2017
  –  Решение проводить Первенство УКК в один день и перед Чемпионатом, выглядит странно   14.03.2017
  –  У нас пропал дух авантюризма!..   08.02.2017
  –  Только объединившись все вместе вокруг ЛРУ мы сможем реализовать все наши планы и задумки   14.02.2017
  –  Дедушка, а почему радиолюбители воюют между собой?   06.02.2017
  –  Предлагаю провести мероприятие совместно ЛРУ и ВРЛ   31.01.2017
  –  Что день грядущий нам готовит?..   22.02.2017
  –  Я высказал своё видение радиолюбительской жизни в области   08.02.2017


Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад    Hamradio notes    My ip simple web service