Блок объявлений
Друзья сайта

Популярное с главной - Радон

Хамфест радиоклуба Маррад

Клубная жизнь

Сегодня в пригороде Мариуполя, - Мелекино, прошел праздник радиолюбительской жизни - хамфест "Золотая осень Приазовья". На нем присутствовали около пятидесяти радиолюбителей и членов их семей.

 

Радиоклуб Маррад в ноябре 2017г

Клубная жизнь

 

 

У Дніпропетровській МАН період літніх шкіл

Работа с молодежью

Літні школи у Дніпропетровській області розпочалися 10 червня і триватимуть до 23 червня. Літо інтелекту охопило історико-краєзнавчий, філологічний, геолого-географічний та еколого-біологічний напрями.

 

Шановні колеги, керівники гуртових (колективних) радіостанцій!

Работа с молодежью

В. Кияниця, керівник UR4RWW

У суботу, 13 січня з 18 до 22 Київського часу відбудеться Чемпіонат України з радіозв’язку на SSB. Це єдині у році SSB-змагання у яких ви, або діти із керованих вами гуртків, можуть виконати нормативи ЕСКУ і отримати спортивні розряди, чи звання. Всі інші змагання відбуваються у боротьбі за призи, кубки, медалі, дипломи, грамоти. На такі нагороди можуть розраховувати тільки призери переважно. І перемога в усіх таких змаганнях далеко не завжди свідчить про спортивну кваліфікацію наших маленьких і юних спортсменів. Бо вона може бути наслідком багатьох випадкових факторів.

 

 

Памяти Виктора Русинова

Работа с молодежью

Георгий Члиянц (UY5XE)

Продолжаем публикацию (в хронологическом порядке) статей украинских экспедиций по программе IOTA (с учётом уже опубликованных на сайте, их осталось - 5), которые в 2013 г. вошли в состав компакт-диска - «”Робинзоны” в эфире» (был выпущен к 20-летию клуба RRC). Его составители - UY5XE и RZ3EC.

EP6KI

 
Еще статьи...
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад