Блок объявлений
Последние материалы
Друзья сайта

Аналитика и публицистика

Трудно быть Богом...

И еще в продолжение темы.

На сайте "Радона" опубликованы "Все этапы прохождения судебного иска «Гострый, Зельдин, Кияница, Кривенький против Лиги радиолюбителей Украины»" - статьи, сканы документов, мнения участников. Желающие могут обновить воспоминания и почитать про все эти перипетии

Прямая ссылка на страницу:

http://radon.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5304&catid=34&Itemid=56
(TNX US6IGL)

 

А судді хто?..

В попередній статті на Радоні, згадувалося, між іншим, про те, що наш земляк Василь UT0NN видає свій власний сайт начебто за сайт всіх Вінницьких радіоаматорів. І хоча у відповідь лунали різні заперечення, на практиці однак виявилося, що так воно в дійсності є. Адже розміщує Василь матеріали на своєму сайті за принципом, хто йому подобається, з ким він згідний, з ким особисто дружить, або за вказівкою свого боса.

 

Безкінечні тільки дві речі: всесвіт і людська дурість

Нещодавно опублікована на сайті стаття досі тримає високий рейтинг і викликає чималий резонанс у читачів, особливо у наших Вінницьких радіоаматорів. Саме їхні відгуки і коментарі на інших інформаційних майданчиках, дозволяють об’єктивно оцінити ху-із-ху, або хто насправді розібрався в існуючий ситуації і вболіває за наше національне радіоаматорство.
 
Так, Василь UT0NN на своєму приватному сайті, який видає начебто за сайт всіх вінницьких радіоаматорів, розмістив відкритого листа Олександра Філіппова UT4RZUT4NZ, стосовно його власного бачення і розуміння національного статусу нашої ЛРУ і нашого QSL-бюро.
 

Ліга Радіоаматорів України – наша національна радіоаматорська організація

На деяких Інтернет-ресурсах, на обласних круглих столах, у друкованих і мовних висловлюваннях певних одіозних осіб, радіоаматорам нав’язується думка про те, що Ліга радіоаматорів України начебто не існує, не є легітимною, що вона за своїм статусом стоїть на одному рівні, або навіть нижче, інших нещодавно створених радіоаматорських об’єднань і клубів.

Спростування цих явно провокаційних тверджень, спрямованих на дискредитацію як самої ЛРУ так і її керівників різних рівнів, за принципом втоптування опонента в лайно, щоб самим стати вище, основані на законних правових засадах визначення статусу ЛРУ, яких є декілька, і які ми тут для вас, шановні колеги-радіоаматори, приведемо.

 

ЛРУ, як всеукраїнська багатоструктурна громадська організація, дотримується всіх правових і демократичних засад, визначених чинним законодавством

alt

Дуже важко доносити правду до свідомості Володимира, і багатьом таких як він, адже на то є дві основні причини:

– він не хоче її сприймати;

– він не здатен її осягнути.

Адже брехня, в яку людина сліпо повірила, дає їй примарну надію, уявний спокій і задоволення. Правда ж буває іноді не зовсім зрозуміла і прийнятна, як у випадку з нашою оновленою ЛРУ та її Вінницьким обласним відділенням.

 

Сталося таке, що Господь надумав всіх нас випробувати

alt

Володя, ти ж віруючий християнин, і заповіді "не обмани" і "не вкради" є одними з головних у житті. Ми з тобою майже піввіку знайомі, хіба я тобі хоч раз в чомусь збрехав, або чимось тебе підвів. Ти хоч зрозумів, що саме сталося між нашими радіоаматорами. А сталося таке, що Господь надумав всіх нас випробувати. Адже без його волі нічого не відбувається, навіть волосина з голови людини не впаде, як пише Святе Письмо.

 

Я сторонник ликвидации никому не нужной конфронтации

alt

Рад что ваши выпуски U2C набирают "обороты" и становятся все популярнее, среди радиолюбителей.

Думаю пора ликвидировать некоторые "острые углы" скопившиеся в нашей радиолюбительской среде. Надеюсь, что сейчас это удастся сделать с вашей помощью.

 

Точность замеров не всегда рациональна

Государственное предприятие "Украинский государственный центр радиочастот" (УДЦР) обратилось в Национальный совет Украины по телевидению и радиовещанию с предложением согласовать изменения в Методику "Определения зоны покрытия сети цифрового наземного телевизионного вещания стандарта DVB-T2".

 

Что мы имеем в сухом остатке на сегодня?

Добрый день, Виктор Иванович,
Вы уж меня извините, но не буду опускаться до уровня Ваших "тут я уж ржал",
"колес и травки", "угрупування" и "фигни".

> Вот где ларчик открывается,
> почему так крутился Іванов Сергій Леонідович UT9NA вокруг того, что
> начал в свое время возвращать Пащенко в русло правовых рамок его
> опубликованную фигню!

 

Мы признаем только IARU QSL bureaux, новые параллельные структуры представляются ненужными

Всем привет!

Конечно, каждый волен сам выбирать, на какие вопросы отвечать и в каких организациях состоять.

Однако, поскольку письмо Юрия UT5NC делает рекламу сторонней структуре (зачем?), все же хочу внести некую ясность в том, кем инициирован этот опрос. Это некая организация под названием EURAO. Текста много, попытайтесь дочитать до конца Некоторые части текста на английском, кое-что я частично перевожу.

 

Ты член национальной организации радиоаматоров?

alt

На сайте https://docs.google.com/forms/d/1ljdtPicE0Ou5D8aZo__LYaY-z5r52k5G2Vdl03KPmWg/viewform размещён материал под названием "How is Amateur Radio in your country?". Просьба к коллегам зайти и честно ответить на все поставленные вопросы.

Мои 73! Юрко UT5NC

 

Проект плана действий инициативной группы по внесению изменений в Регламент

В данный момент в работе находятся следующие темы:
1) Легализация цифровых видов голосовой связи (DMR, D-Star, Fusion и т.п.).
2) Новые диапазоны (500 кГц, 5 МГц, расширение 50 МГц, 70 МГц, 3.5 ГГц).
3) Изменения в регламент для инвалидов (в основном, о приеме экзаменов).
4) Изменения в порядок ввоза радиолюбительского оборудования (по инициативе НКРЗИ?).
5) Членство в рабочей группе Спецсвязи по изменениям в таблицу частот (по инициативе Спецсвязи).

 
Еще статьи...
 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад