Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Работа с молодежью

Молодежные очные на КВ

Запрошуємо прийняти участь 8 серпня 2018 року
з 17.00 до 18.59 за київським часом
(з 14.00 до 15.59 GMT)
у відкритих очно-заочних змаганнях з радіозв'язку на коротких
хвилях серед молоді.

 

Учні МАН повернулися з виставки «MILSET ESE – 2018»

З 16 по 22 липня на балтійському узбережжі Польщі, а саме у місті Гдиня, відбулася виставка «MILSET Expo-Sciences Europe – 2018» (ESE). Участь у ній взяла і команда МАНівців. Наукову репутацію України відстоювали 7 школярів.

MILSET – це міжнародний рух за науково-технологічне дозвілля, який є неурядовою, некомерційною і політично незалежною організацією молоді, спрямованою на розвиток наукової культури шляхом організації науково-технічних програм, у тому числі виставок, конгресів та інших заходів високої якості. Мала академія наук України є асоційованим членом MILSET в Україні. Це рішення було прийнято на засіданні Генеральної асамблеї MILSET під час виставки молодіжних наукових проектів «ESI-2017», яка проходила у Бразилії.

 

Что нового, радио? Кое-кто любит тебя по-прежнему

  • В 1897 году Маркони учредил в Британии фирму "The Wireless Telegraph & Signal Company" и построил первую стационарную радиостанцию на острове Уайт, а в 1898 году открыл в Англии радиозавод, на котором работали 50 человек.
  • В январе 1898 года мир впервые узнал по радио сенсационную новость - о тяжелом заболевании в его доме в Уэльсе бывшего британского премьера Уильяма Гладстона (телефонный провод был оборван снежной бурей).
 

Тренинги МАН на базе КПИ

12 червня на базі радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» успішно пройшов навчальний тренінг «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi – інструмент дослідника».

До участі у заході, що відбувся у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України», були запрошені викладачі шкіл, завідувачі відділів технічних наук та інформаційних технологій, методисти і керівники гуртків та творчих об’єднань дослідницько-експериментального напряму позашкільних закладів і закладів загальної середньої освіти.

 

В Одесской морской академии молодого радиолюбителя ждет романтика радиоспециалиста и моряка!

За прошедший месяц выставка вызывала интерес как у курсантов академии, так и у сотрудников и посетителей. В различном составе было проведено 27 обзорных экскурсий – лекций по экспонатам выставки и истории развития техники связи минувших лет.

 

Я чувствую себя гораздо проще со своими товарищами по длинноволновому диапазону, чем с напыщенными ничтожествами, которые болтаются на 20 метрах

«Хобби внутри хобби» - обычное дело в любительском радио. Это дробление интересов в наши дни дошло до того, что прогулка с трансивером в местный городской парк скоро будет трактоваться как «экологический прорыв» в ранге ham-spedition, для чего заявляются даже СПС. И большинство радиолюбителей относятся к таким занятиям нейтрально, пожимая плечами, - «каждый сходит с ума по-своему»…

 

 

Кубок Кривбасу в Носівці!

Цей красень-Кубок щойно прибув до Носівської СЮТ із Кривбасу. З великого міста Кривий Ріг, радіоаматори якого вже багато років організовують і проводять щорічні міжнародні змагання під назвою «Кубок Кривбасу». Цього року цей красень у Носівці! Разом із відповідними дипломами і медалями для операторів.

 

Из пиратского радио - в профессионалы

 
 
Фото Newtown Radio

Интернет-радио переживают новую волну популярности: идея транслировать онлайн музыку так же, как это происходит на FM-частотах, появилась ещё в 90-х, но именно за последние пять лет онлайн-радиостанций стало действительно много — их слушают, за ними следят, они влияют на музыкальную индустрию. Даже Apple поддались моде и запустили свое Beats 1, сделав вид, что радио в интернете придумали именно они. По просьбе TJ журналист и создатель подкаста о популярной культуре Blitz and Chips Гриша Пророков собрал 10 интересных и разнообразных интернет-радио.

 

Куда пойти учиться? В КПИ!

 
Кампус КПІ. Корпус № 17

Декан РТФ: к.т.н., доцент Антипенко Руслан Владимирович
Адрес: 03056, Киев - 56, ул. Политехническая, 12, корпус № 17, комн.423 
Телефон для справок: (044) 362-98-51, тел./факс 204-83-42 
e-mail: dek[at]rtf.kpi.ua
День РТФ: 7.05-25.05
Лицензия МОНУ AE № 270199 от 02.07.2013

 

 

 

 

Выставка детского творчества

  21 апреля Измаильская Гор СЮТ принимала участие в городской выставке детского творчества.

Погода выдалась очень благоприятная – яркий теплый день. Общее настроение заметно улучшали деревья в пике цветения…

 

Будущие чемпионы наступают на пятки

Запрошуємо прийняти участь у Сумських обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях які будуть проводитися 2 травня 2018 року 15.30 – 16.30 ( два тури по 30 хвилин).
Нагороди  вже чекають  переможців!
http://ur6gwz.at.ua/polozvenia/2018/Polovenie_SUMY_2.05.18.htm

 

Не пропустите очный турнир между школьниками!

Інформаційно-методичні матеріали

проведення Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді

з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної телеграфії (ШРТ).

1. Загальна інформація

1.1. Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях (далі - Змагання) проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки молоді та спорту України 28.05.2012 року №635 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.06.2012 року за №953/21265.

1.2. Змагання проводяться відповідно до Витягу з правил проведення змагань з радіоспорту (далі – Правила).

1.3. Інформаційно-методичні матеріали надають детальну інформацію та рекомендації, щодо проведення заходу згідно Положення.

 
Еще статьи...
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад