Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користувачі послуг

alt

Про це заявив прес-службі держпідприємства директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ Вячеслав Гоненко, коментуючи результати з радіочастотного контролю на території України в лютому 2016 року.

Він, зокрема, зазначив, що реально боротися з «нелегалами» можна завдяки удосконаленню нормативно-правової бази та посиленню  важелів впливу на порушників, а також за допомогою самих користувачів послуг.

 

Апелляционный суд Киева не позволил рейдерам вмешиваться во внутренние дела ЛРУ

Апелляционный суд г. Киева отказался удовлетворить очередную попытку рейдеров заблокировать деятельность ЛРУ. Ссылка на соответствующий текст определения суда на сайте Единого государственного реестра судебных решений приведена в рефлекторе ЛРУ.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА[1]
У Х В А Л А
І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
 

01 березня 2016 року                                                                                  м. Київ

 

Специалисты УГЦР совместно с СБУ разоблачили злоумышленника, который организовал «скрытые звонки» боевикам на востоке страны

alt

Об этом пресс-службе госпредприятия сообщил директор департамента измерения телекоммуникационных сетей УГЦР Михаил Матяшенко.

Он, в частности, отметил, что при участии специалистов УГЦР, сотрудники управления Службы безопасности Украины в Сумской области и местной прокуратуры разоблачили и прекратили незаконное использование сетей мобильной связи. Нелегитимный пропуск международного телефонного трафика на сети операторов осуществлялся с помощью специализированного телекоммуникационного оборудования и специальных программных комплексов.

 

4856 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку

alt

За період з 25 лютого по 2 березня спеціалісти УДЦР  провели на  мережах операторів зв’язку технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4856 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 6 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

 

Близько 200 незаконно діючих пристроїв виявили фахівці УДЦР

alt

На минулому тижні фахівці УДЦР виявили 53 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 195 незаконно діючих пристроїв. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській – (47), Харківській – (51) та  Черкаській – (24) областях.

 

Низзяя...

УДЦР попередив викрадання електроенергії на Дніпропетровщині та Львівщині

Досвід співпраці з УДЦР у розкритті економічних злочинів став корисним як для правоохоронців так і для суб’єктів господарювання. За повідомленням із Західної та Центральної філій УДЦР фахівці держпідприємства спільно з представниками регіональних енергетичних компаній виявили нові факти несанкціонованого втручання в роботу обладнання обліку електроенергії. Встановлені порушниками пристрої не тільки завдавали фінансової шкоди компаніям, а й негативно впливали на якість та нормальний режим роботи електромереж.

 

Початок робіт з перепланування частот телевізійного мовлення

alt

Технічні експерти Польщі, Румунії, Словаччини та України домовились про початок робіт з перепланування частот цифрового наземного телевізійного мовлення у прикордонних районах

В період з 22 по 23 лютого в Українському державному центрі радіочастот відбулась багатостороння зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку Республіки Польща, Румунії, Словацької Республіки та України з питань перепланування частотних виділень цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) Плану „Женева-06” в смузі частот 470-694 MГц.

 

УДЦР сприяв відновленню мовлення на Донеччині "Першого національного" та ОДТРК

alt

Про це в коментарі прес-службі повідомив начальник відділу радіомовної служби УДЦР Олександр Бондаренко.

Він відзначив, що на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, фахівці УДЦР оперативно прорахували частоти для передавачів потужністю 100 Вт і 200 Вт.  Завдяки цьому, відновлено мовлення телеканалу «Перший національний» та Обласної державної телерадіокомпанії в м. Авдіївка Донецької області.

 

Фахівцями з радіочастотного контролю усунено дію 14 джерел радіозавад

alt

За зверненнями суб’єктів господарювання  у період з 11 по 17 лютого 2016 року  до узагальненої бази кодів ІМЕІ мобільних терміналів внесено 40597 міжнародних ідентифікаторів. Загальна кількість ідентифікаторів, внесених ними з початку року склала 218119. Користуються цією послугою індивідуальні заявники, які зареєстрували 168 кодів.

 

УДЦР проведе прорахунок частот для військової радіостудії для мовлення в зоні АТО в Донецькій області

alt

Фахівці Департаменту радіослужби УДЦР в оперативному порядку  проведуть прорахунок ФМ – частот  для Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України і ТОВ «ТК «Атлант -СВ». ЦТРС МОУ має намір, зокрема, мовити на трьох частотах у Донецькій та одній у Київській   областях, а ТОВ «ТК «Атлант -СВ» - у населеному пункті Чонгар  Херсонської області, де є плани побудувати телевежу.

 

На мережах операторів зв’язку виявлено 6126 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку

alt

Спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 126 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

 

Радиочастотный мониторинг базовой станции «Киевстар» в поселке Берегомет Черновицкой области показал полное соответствие заявленных оператором параметров

alt

Специалисты УГЦР получают много обращений граждан, которые интересуются работой базовых станций мобильных операторов, соответствием их заявленным параметрам и влиянием на здоровье.

На днях на колл-центр государственного предприятия поступило обращение от жителей поселка Берегомет Выжницкого района Черновицкой области, которые просили проверить работу базовой станции в этом населенном пункте, так как волнуются, что несоответствие параметров этой базовой станции может вредить их здоровью.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад