Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

К сведению общественных организаций радиолюбителей

КАБМІН ЗАДОВОЛЬНИВ ПРОХАННЯ ТПП УКРАЇНИ ЩОДО ВІДТЕРМІНУВАННЯ ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЇ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Уряд задовольнив прохання ТПП України на півроку відтермінувати перереєстрацію громадських організацій з неприбутковим статусом, з огляду на велику кількість звернень, які надходять до ТПП від членів Палати. До Верховної Ради внесено урядовий Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України N5368 від 07 листопада 2016 року, який з-поміж іншого, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій до 1 липня 2017 року. Відповідні зміни у проекті закону N5368, внесеного до парламенту Кабінетом Міністрів, є реакцією на звернення ТПП України, про неможливість перереєстрації до кінця цього року.

 

 

Найбільшу кількість НДП фахівці УДЦР виявили на Вінниччині

Підрозділи радіочастотного моніторингу з 16 по 22 січня цього року виявили 48 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 68 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено на  Вінниччині – 27, Сумщині – 17, Черкащині–15.

 

На минулому тижні на Вінниччині та Одещині зафіксовано понад 40 порушень правил користування радіочастотним ресурсом України

Про це свідчать результати виробничої діяльності Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Так, у період з 9 по 15 січня 2017 року, фахівці підрозділів з радіочастотного моніторингу виявили в Україні 34 порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ), а також 65 незаконно діючих пристроїв.

 

Понад 4 тис. порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіка виявлено фахівцями УДЦР за минулий тиждень

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання  телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4427 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіка на мережах мобільного зв’язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 8 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 16 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено
в Сумській  області – 6.

 

Выход из тупика существует!

И. КАЗАНСКИЙ (UA3FT) 

Два дня шло судебное следствие в народном суде Гагаринского района Москвы по делу Владимира Тюрина, 1952 года рождения, которому было предъявлено обвинение по части 2-й статьи 206 Уголовного кодекса РСФСР.

...Из-за высокого деревянного барьера виднеется стриженный затылок (тюремная «прическа») и кончики оттопыренных покрасневших ушей подсудимого. Голову он поднимает лишь тогда, когда к нему обращаются с каким-нибудь вопросом судьи, прокурор. Чувствуется, что не только стыд за свое преступление заставляет его все ниже опускать голову. Хоть и поздно, он осознал всю тяжесть своего проступка, понял, к чему могли привести его «невинные», как может показаться некоторым, развлечения.

 

Вадим Гулько: «З урахуванням звернень суб’єктів господарювання УДЦР застосував понижуючі коефіцієнти до низки статей Тарифів на 2017 рік»

Про це прес-службі держпідприємства повідомив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько, коментуючи запровадження Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж.

 

УДЦР представив інтерфейс електронного кабінету користувача послугчленам Української асоціації операторів зв'язку “Телас”

 

Днями відбулися загальні збори членів Асоціації операторів зв’язку «Телас».

Під час засідання директор з ІТ напрямку УДЦР Вікторія Трощенко презентувала учасникам розроблений Українським державним центром радіочастот Портал послуг для бізнесу “MyUCRF”.

 

На семінарі МСЕ фахівці УДЦР взяли участь у обговоренні регламентарних аспектів використання радіочастотного спектру й супутникових орбіт

Минулого тижня фахівці УДЦР взяли участь у Всесвітньому семінарі з радіозв’язку 2016 року (ВСР-16), присвяченому регламентарним аспектам використання радіочастотного спектру й супутникових орбіт, зокрема, застосуванню  положень Регламенту радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ). Загалом, в роботі цього заходу, що проводився в Женеві з 12 по 16 грудня, взяли участь близько 500 учасників з 109 країн.

 

Список DXCC нуждается в корректировке

Организация ITU является законодателем в области частотного распределения, регламентирующих документов, и т.д., в области связи.

Работа позывными с префиксами принадлежности Р.Ф. с территории АР Крым, является незаконной.

Это официальная позиция НКРСИ.

 

УДЦР та найбільші оператори зв’язку готуються до практичного впровадження Порталу послуг для бізнесу «My UCRF»

Днями в Українському державному центрі радіочастот відбулася спільна нарада фахівців підприємства та представників найбільших операторів мобільного зв’язку на якій презентовано Портал послуг для бізнесу «My UCRF».

Як відзначив у коментарі прес-службі УДЦР директор Департаменту ІТ підприємства Андрій Кузміч метою створення цього Порталу є спрощення процедур та скорочення часу для отримання фізичними особами та суб’єктами господарювання послуг, які надає підприємство.

 

Євген Мирзаков: «Перспективи подальшого розвитку цифрового телебачення в Україні необхідно розглядати у контексті загальноєвропейських тенденцій»

Днями у Києві відбувся міжнародний семінар на тему: «Аспекти впровадження цифрового телебачення в Україні: практичні кроки та застосування європейського досвіду», який було організовано Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за підтримки Ради Європи.

 

Фахівці УДЦР за минулий тиждень виявили та усунули дію 26 джерел радіозавад

Також підрозділи радіочастотного моніторингу зафіксували 42 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 145 незаконно діючих пристроїв.

Найбільша кількість радіоелектронних засобів(РЕЗ) експлуатувалися з ознаками порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом наХарківщині – (69), Київщині – (42), Вінниччині – (23)та Полтавщині – (15).

 

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад