Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Регламент радиосвязи издания 2016 года

Всем привет!

По линии 1-го района IARU пришла информация о выходе для общего доступа международного Регламента Радиосвязи 2016 года. Вступает в действие с 1 января 2017.

Документ содержится на офф. сайте ITU, для его скачивания нужна регистрация там. Поэтому для облегчения доступа секретарь 1-го района IARU Dennis, ZS4BS разместил его в Dropox.

 

Фахівці УДЦР протягом III кварталу 2016 року провели заходи з усунення 1379 незаконно діючих пристроїв

 

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ держпідприємства Вячеслав Гоненко.

Він, зокрема, зазначив, що за результатами радіочастотного моніторингу в Україні у IIIкварталі поточного року виявлено та вжито визначених законодавством заходів щодо усунення 2085порушень користування радіочастотним ресурсом України. 1561з них, пов’язане з роботою РЕЗ без дозволів на експлуатацію від Українського державного центру радіочастот, решта – з недотриманням правил їх експлуатації.

 

Фахівці УДЦР братимуть участь в обговоренні питань боротьби з контрафактними пристроями на Всесвітній асамблеї стандартизації електрозв’язку в Тунісі

З 25 жовтня по 3 листопада в м. Ясмін Хамамет, Туніська Республіка, відбудеться Всесвітня асамблея стандартизації електрозв’язку (ВАСЕ-16) Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

Всесвітня асамблея стандартизації, яка проводиться раз в чотири роки, визначає загальний напрямок майбутніх досліджень і структуру Сектору стандартизації електрозв’язку МСЕ.

 

Щодо внесення змін до частотного Плану GE06

Днями в УДЦР відбуласябагатостороння зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку Чорноморських країн зі змін частотних виділень Плану GE06 в смузі радіочастот 470-694 МГц.

 

 

Під час заходів з радіочастотного моніторингу фахівці УДЦР виявили минулого тижня 182 незаконно діючих пристроїв

Відтак, найбільше порушень зафіксовано в Полтавській – 40, Донецькій – 29, Кіровоградській – 27 областях.

Виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Також виявлено 33 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ.

 

Представники СБУ, НКРЗІ та УДЦР за два дні вилучили на Запоріжжі 14 незаконно діючих радіопередавальних пристроїв

Про це прес-службу УДЦР повідомила начальник Центральної філії держпідприємства Валентина Весна.

Зокрема вона зазначила, що днями з метою припинення роботи незаконно діючих радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу в Більмацькому (раніше Куйбишевському) районі Запорізької області фахівці обласного відділу Центральної філії УДЦР разом із співробітниками Служби безпеки України та представниками НКРЗІ України провели спільні оперативні заходи.

 

На телекомунікаційних мережах загального користування зафіксовано 4214 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку

Минулого тижня на мережах операторів зв’язку проведено вимірюваня параметрів телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 4214 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення припадають на мережі мобільного зв‘язку.

 

До уваги користувачів радіочастотного ресурсу – радіоаматорів Донецької та Луганської областей!

 З огляду на деякі тимчасові обмеження в роботі Донецької та Луганської філій, з метою отримання дозволів на експлуатацію аматорських радіостанцій, а також продовження терміну дії, переоформлення, анулювання та видачі дублікатів дозволів, радіоаматорам Донецької області пропонується звертатися до Центральної філії Українського державного центру радіочастот, що розташована за адресою:

 

Специалисты Западного филиала УГЦР обнаружили радиопомеху, которая создавала опасность воздушному движению на Львовщине

Об этом в комментарии пресс-службе УГЦР сообщил начальник Западного филиала госпредприятия Петр Комар.

Он, в частности, рассказал, что специалисты филиала оперативно отреагировали на обращение специального пользователя радиочастотного ресурса ГП «Украэрорух» относительно возникновения побочного излучения, которое создавало непреднамеренные радиопомехи работе базовых и наземных РЭС управления воздушным движением. Возникшая ситуация могла бы привести к перебоям в связи, и, как следствие, возникновению чрезвычайных ситуаций с полетами воздушных судов.

 

Фахівці УДЦР виявили на минулому тижні 122 незаконно діючих пристрої. Найбільше на Одещині - 45

Також значну кількість порушень було зафіксовано на Київщині (36) та Вінниччині (18).

В ході радіочастотного моніторингу фахівці виявили 59 випадків недотримання умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також усунули дію 8 джерел радіозавад.

 

Центр з сертифікації УДЦР розпочав тестування чергової лінійки квадракоптерів на замовлення компанії-імпортера

Про це коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації державного підприємства Олександр Лисенко. 

Він також зазначив, що на сьогодні БПЛА (квадрокоптери, дрони) це досить високотехнологічні радіоелектронні засоби.Введення їх в обіг на території України дозволяється лише за умови дотримання вимог Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання.

 

Євген Мирзаков: «Прорахунок нових частотних присвоєнь для покращення телерадіомовлення в населених пунктах в зоні АТО для УДЦР особливий пріоритет»

Відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, УДЦР виконає роботи з прорахунку нових частотних присвоєнь у 29 населених пунктах Вінниччини, Полтавщини, Харківщини, Хмельниччині, Тернопільщини, Одещини, Запоріжжя, а також в зоні АТО у м. Старобільську, Луганської обл.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад    Hamradio notes