Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

18 тисяч заявок на видачу дозвільних документів для розгортання мережі 3G отримав УДЦР від операторів мобільного зв’язку

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з питань радіочастотних присвоєнь держпідприємства Євген Мирзаков.

Він, зокрема, відзначив, що розгортання мережі цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000/UMTS (3G) в Україні відбувається швидкими темпами. Станом на 23 листопада, до УДЦР від операторів мобільного зв’язку вже надійшло 18159 заяв про видачу висновків щодо електромагнітної сумісності (ЕМС) радіоелектронних засобів (РЕЗ) та дозволів на експлуатацію РЕЗ цифрового стільникового радіозв’язку IMT-2000 (UMTS).

 

На Київщині фахівці УДЦР виявили на минулому тижні 21 незаконно діючий пристрій з доступу до мережі Інтернет

Всього за минулий тиждень спеціалісти підрозділів з радіочастотного моніторингу зафіксували на території України 39 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та 68 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість РЕЗ з ознаками порушення законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом виявлено на Вінниччині - (17), Одещині - (16) та Миколаївщині - (15).

 

Представлений УДЦР варіант перепланування частотних виділень Плану GE06 в Україні обговорять на засіданні SEDDIF в Будапешті

23 - 25 листопада 2016 року у м. Будапешт, Республіка Угорщина, відбудеться 4-те засідання Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF), організатором якого  виступив Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій (NMHH).

 

Не оставайтесь равнодушными!

Наш коллега – радиолюбитель, Анатолий Костюченко (позывной – UT5UOD) и медицинский коллектив государственного предприятия «Специализированная медико-санитарная часть № 18 МЗ Украины» которым  он руководит как Главный врач, в течение последнего месяца подвергаются противоправному давлению со стороны Министерства здравоохранения Украины с целью рейдерского захвата здания лечебного учреждения и ликвидации системы медицинского обслуживания значительного количества промышленных предприятий, в т.ч. оборонных г. Киева и области.

 

Понад 3500 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку виявили за тиждень спеціалісти УДЦР

За період з 07 по 13 листопада в ході вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж загального користування операторів спеціалістами УДЦР виявлено 3575 порушень маршрутизації трафіку. Майже всі з них - на мережах мобільного зв’язку.

Також фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 312 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  337 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 917 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

На ВАСЕ-2016 фахівці УДЦР взяли активну участь у розробці резолюцій з питань боротьби з контрафактними, підробленими та вкраденими пристроями електрозв’язку

Днями в м. Ясмін Хамамет, Туніська Республіка, завершила роботу Всесвітня асамблея стандартизації електрозв’язку (ВАСЕ) 2016 року Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

Від Українського державного центру радіочастот у заході брали участь заступник директора департаменту радіослужби Дмитро Проценко та начальник  сектору  технічної  експертизи   відділу методичного забезпечення Андрій Бондаренко. Вони надавали експертну допомогу  українській делегації на ВАСЕ, беручи активну участь в розробці проектів та ухваленні резолюцій, спрямованих на боротьбу з  контрафактними, підробленими та вкраденими пристроями електрозв’язку.

 

Регламент радиосвязи 2016г на русском языке

Вот регламент радиосвязи на других языках, в частности, на русском.

Регламент радиосвязи издания 2016 года

Всем привет!

По линии 1-го района IARU пришла информация о выходе для общего доступа международного Регламента Радиосвязи 2016 года. Вступает в действие с 1 января 2017.

Документ содержится на офф. сайте ITU, для его скачивания нужна регистрация там. Поэтому для облегчения доступа секретарь 1-го района IARU Dennis, ZS4BS разместил его в Dropox.

 

Фахівці УДЦР протягом III кварталу 2016 року провели заходи з усунення 1379 незаконно діючих пристроїв

 

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ держпідприємства Вячеслав Гоненко.

Він, зокрема, зазначив, що за результатами радіочастотного моніторингу в Україні у IIIкварталі поточного року виявлено та вжито визначених законодавством заходів щодо усунення 2085порушень користування радіочастотним ресурсом України. 1561з них, пов’язане з роботою РЕЗ без дозволів на експлуатацію від Українського державного центру радіочастот, решта – з недотриманням правил їх експлуатації.

 

Фахівці УДЦР братимуть участь в обговоренні питань боротьби з контрафактними пристроями на Всесвітній асамблеї стандартизації електрозв’язку в Тунісі

З 25 жовтня по 3 листопада в м. Ясмін Хамамет, Туніська Республіка, відбудеться Всесвітня асамблея стандартизації електрозв’язку (ВАСЕ-16) Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

Всесвітня асамблея стандартизації, яка проводиться раз в чотири роки, визначає загальний напрямок майбутніх досліджень і структуру Сектору стандартизації електрозв’язку МСЕ.

 

Щодо внесення змін до частотного Плану GE06

Днями в УДЦР відбуласябагатостороння зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку Чорноморських країн зі змін частотних виділень Плану GE06 в смузі радіочастот 470-694 МГц.

 

 

Під час заходів з радіочастотного моніторингу фахівці УДЦР виявили минулого тижня 182 незаконно діючих пристроїв

Відтак, найбільше порушень зафіксовано в Полтавській – 40, Донецькій – 29, Кіровоградській – 27 областях.

Виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Також виявлено 33 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад