Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Фахівці УДЦР братимуть участь в обговоренні питань боротьби з контрафактними пристроями на Всесвітній асамблеї стандартизації електрозв’язку в Тунісі

З 25 жовтня по 3 листопада в м. Ясмін Хамамет, Туніська Республіка, відбудеться Всесвітня асамблея стандартизації електрозв’язку (ВАСЕ-16) Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

Всесвітня асамблея стандартизації, яка проводиться раз в чотири роки, визначає загальний напрямок майбутніх досліджень і структуру Сектору стандартизації електрозв’язку МСЕ.

 

Щодо внесення змін до частотного Плану GE06

Днями в УДЦР відбуласябагатостороння зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку Чорноморських країн зі змін частотних виділень Плану GE06 в смузі радіочастот 470-694 МГц.

 

 

Під час заходів з радіочастотного моніторингу фахівці УДЦР виявили минулого тижня 182 незаконно діючих пристроїв

Відтак, найбільше порушень зафіксовано в Полтавській – 40, Донецькій – 29, Кіровоградській – 27 областях.

Виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Також виявлено 33 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ.

 

Представники СБУ, НКРЗІ та УДЦР за два дні вилучили на Запоріжжі 14 незаконно діючих радіопередавальних пристроїв

Про це прес-службу УДЦР повідомила начальник Центральної філії держпідприємства Валентина Весна.

Зокрема вона зазначила, що днями з метою припинення роботи незаконно діючих радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу в Більмацькому (раніше Куйбишевському) районі Запорізької області фахівці обласного відділу Центральної філії УДЦР разом із співробітниками Служби безпеки України та представниками НКРЗІ України провели спільні оперативні заходи.

 

На телекомунікаційних мережах загального користування зафіксовано 4214 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку

Минулого тижня на мережах операторів зв’язку проведено вимірюваня параметрів телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 4214 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення припадають на мережі мобільного зв‘язку.

 

До уваги користувачів радіочастотного ресурсу – радіоаматорів Донецької та Луганської областей!

 З огляду на деякі тимчасові обмеження в роботі Донецької та Луганської філій, з метою отримання дозволів на експлуатацію аматорських радіостанцій, а також продовження терміну дії, переоформлення, анулювання та видачі дублікатів дозволів, радіоаматорам Донецької області пропонується звертатися до Центральної філії Українського державного центру радіочастот, що розташована за адресою:

 

Специалисты Западного филиала УГЦР обнаружили радиопомеху, которая создавала опасность воздушному движению на Львовщине

Об этом в комментарии пресс-службе УГЦР сообщил начальник Западного филиала госпредприятия Петр Комар.

Он, в частности, рассказал, что специалисты филиала оперативно отреагировали на обращение специального пользователя радиочастотного ресурса ГП «Украэрорух» относительно возникновения побочного излучения, которое создавало непреднамеренные радиопомехи работе базовых и наземных РЭС управления воздушным движением. Возникшая ситуация могла бы привести к перебоям в связи, и, как следствие, возникновению чрезвычайных ситуаций с полетами воздушных судов.

 

Фахівці УДЦР виявили на минулому тижні 122 незаконно діючих пристрої. Найбільше на Одещині - 45

Також значну кількість порушень було зафіксовано на Київщині (36) та Вінниччині (18).

В ході радіочастотного моніторингу фахівці виявили 59 випадків недотримання умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також усунули дію 8 джерел радіозавад.

 

Центр з сертифікації УДЦР розпочав тестування чергової лінійки квадракоптерів на замовлення компанії-імпортера

Про це коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації державного підприємства Олександр Лисенко. 

Він також зазначив, що на сьогодні БПЛА (квадрокоптери, дрони) це досить високотехнологічні радіоелектронні засоби.Введення їх в обіг на території України дозволяється лише за умови дотримання вимог Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання.

 

Євген Мирзаков: «Прорахунок нових частотних присвоєнь для покращення телерадіомовлення в населених пунктах в зоні АТО для УДЦР особливий пріоритет»

Відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, УДЦР виконає роботи з прорахунку нових частотних присвоєнь у 29 населених пунктах Вінниччини, Полтавщини, Харківщини, Хмельниччині, Тернопільщини, Одещини, Запоріжжя, а також в зоні АТО у м. Старобільську, Луганської обл.

 

Фахівці УДЦР виявили на минулому тижні 32 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 114 незаконно діючих пристроїв

Найбільше порушень зафіксовано в Дніпропетровській – (36), Донецькій – (19), Вінницькій – (22) та Черкаській – (13) областях.

Крім того, фахівці підготували4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1180 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1178 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1064 дозволи  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Понад сім тисяч порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку виявлено фахівцями УДЦР за минулий тиждень

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7740 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 3 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 58 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 92 незаконно діючих пристроїв.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад