Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

До уваги користувачів радіочастотного ресурсу – радіоаматорів Донецької та Луганської областей!

 З огляду на деякі тимчасові обмеження в роботі Донецької та Луганської філій, з метою отримання дозволів на експлуатацію аматорських радіостанцій, а також продовження терміну дії, переоформлення, анулювання та видачі дублікатів дозволів, радіоаматорам Донецької області пропонується звертатися до Центральної філії Українського державного центру радіочастот, що розташована за адресою:

 

Специалисты Западного филиала УГЦР обнаружили радиопомеху, которая создавала опасность воздушному движению на Львовщине

Об этом в комментарии пресс-службе УГЦР сообщил начальник Западного филиала госпредприятия Петр Комар.

Он, в частности, рассказал, что специалисты филиала оперативно отреагировали на обращение специального пользователя радиочастотного ресурса ГП «Украэрорух» относительно возникновения побочного излучения, которое создавало непреднамеренные радиопомехи работе базовых и наземных РЭС управления воздушным движением. Возникшая ситуация могла бы привести к перебоям в связи, и, как следствие, возникновению чрезвычайных ситуаций с полетами воздушных судов.

 

Фахівці УДЦР виявили на минулому тижні 122 незаконно діючих пристрої. Найбільше на Одещині - 45

Також значну кількість порушень було зафіксовано на Київщині (36) та Вінниччині (18).

В ході радіочастотного моніторингу фахівці виявили 59 випадків недотримання умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також усунули дію 8 джерел радіозавад.

 

Центр з сертифікації УДЦР розпочав тестування чергової лінійки квадракоптерів на замовлення компанії-імпортера

Про це коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації державного підприємства Олександр Лисенко. 

Він також зазначив, що на сьогодні БПЛА (квадрокоптери, дрони) це досить високотехнологічні радіоелектронні засоби.Введення їх в обіг на території України дозволяється лише за умови дотримання вимог Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання.

 

Євген Мирзаков: «Прорахунок нових частотних присвоєнь для покращення телерадіомовлення в населених пунктах в зоні АТО для УДЦР особливий пріоритет»

Відповідно до рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, УДЦР виконає роботи з прорахунку нових частотних присвоєнь у 29 населених пунктах Вінниччини, Полтавщини, Харківщини, Хмельниччині, Тернопільщини, Одещини, Запоріжжя, а також в зоні АТО у м. Старобільську, Луганської обл.

 

Фахівці УДЦР виявили на минулому тижні 32 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 114 незаконно діючих пристроїв

Найбільше порушень зафіксовано в Дніпропетровській – (36), Донецькій – (19), Вінницькій – (22) та Черкаській – (13) областях.

Крім того, фахівці підготували4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1180 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1178 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1064 дозволи  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Понад сім тисяч порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку виявлено фахівцями УДЦР за минулий тиждень

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7740 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 3 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 58 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 92 незаконно діючих пристроїв.

 

УДЦР став дійсним членом Асоціації «Телекомунікаційна палата України»

Український державний центр радіочастот став дійсним членом Асоціації «Телекомунікаційна палата України». Відповідне рішення нещодавно було ухвалено на черговому засіданні Асоціації.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив генеральний директор  держпідприємства Володимир Корсун.

 

Права телезрителей и радиослушателей

Статья 40. Защита прав телезрителей, радиослушателей

Телезрители и радиослушатели имеют право:

- принимать для индивидуального пользования все программы государственных, негосударственных, а также зарубежных телерадиоорганизаций;

- обращаться в телерадиоорганизацию, к ее учредителям, в Национальный совет с замечаниями и предложениями относительно содержания и технического качества программ и получать ответ непосредственно в передачах или письменно;

- опровергать распространенные телерадиоорганизацией данные. не соответствующие действительности или унижающие честь и достоинство граждан.

 

Уряд має серйозні наміри вже в 4-му кварталі 2016 року розробити законодавчі акти для відновлення системи обліку кодів ІМЕІ

Про це прес-службі УДЦР повідомила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку державного підприємства Вікторія Трощенко, коментуючи нещодавнє Розпорядження Кабінету Міністрів України №615-р.

За її словами, Кабінетом Міністрів України затверджено План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, який передбачає, зокрема, удосконалення законодавства щодо запобігання користуванню кінцевим обладнанням, законність ввезення якого на територію України не підтверджена.

 

Вадим Гулько: «Бути першим серед кращих та найбільш сумлінних платників податків це – почесно і відповідально»

2 вересня  в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця. В рамках заходу пройшла церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2015».

Дипломом лауреата першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за особливі заслуги та досягнення у номінації «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій» нагороджено державне підприємство «Український державний центр радіочастот».

 

Понад 28000 міжнародних ідентифікаторів внесено фахівцями УДЦР за минулий тиждень до бази даних кодів ІМЕІ

Фахівці УДЦР за минулий тиждень підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 443 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1228 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1086 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад