Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

УДЦР став дійсним членом Асоціації «Телекомунікаційна палата України»

Український державний центр радіочастот став дійсним членом Асоціації «Телекомунікаційна палата України». Відповідне рішення нещодавно було ухвалено на черговому засіданні Асоціації.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив генеральний директор  держпідприємства Володимир Корсун.

 

Права телезрителей и радиослушателей

Статья 40. Защита прав телезрителей, радиослушателей

Телезрители и радиослушатели имеют право:

- принимать для индивидуального пользования все программы государственных, негосударственных, а также зарубежных телерадиоорганизаций;

- обращаться в телерадиоорганизацию, к ее учредителям, в Национальный совет с замечаниями и предложениями относительно содержания и технического качества программ и получать ответ непосредственно в передачах или письменно;

- опровергать распространенные телерадиоорганизацией данные. не соответствующие действительности или унижающие честь и достоинство граждан.

 

Уряд має серйозні наміри вже в 4-му кварталі 2016 року розробити законодавчі акти для відновлення системи обліку кодів ІМЕІ

Про це прес-службі УДЦР повідомила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку державного підприємства Вікторія Трощенко, коментуючи нещодавнє Розпорядження Кабінету Міністрів України №615-р.

За її словами, Кабінетом Міністрів України затверджено План заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, який передбачає, зокрема, удосконалення законодавства щодо запобігання користуванню кінцевим обладнанням, законність ввезення якого на територію України не підтверджена.

 

Вадим Гулько: «Бути першим серед кращих та найбільш сумлінних платників податків це – почесно і відповідально»

2 вересня  в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця. В рамках заходу пройшла церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2015».

Дипломом лауреата першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за особливі заслуги та досягнення у номінації «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій» нагороджено державне підприємство «Український державний центр радіочастот».

 

Понад 28000 міжнародних ідентифікаторів внесено фахівцями УДЦР за минулий тиждень до бази даних кодів ІМЕІ

Фахівці УДЦР за минулий тиждень підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 443 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1228 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1086 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Антенны трогать нельзя!

alt

Восстановлением прав пенсионера-радиолюбителя, уникальную антенну которого еще в 2010 году самовольно уничтожили сотрудники ЖЭС №6 ООО Â«Жилкомсервис №1 Невского района», Александр Шишлов занимался с момента избрания на должность Уполномоченного по правам человека в Санкт-Петербурге в 2012 году. В течение двух лет гражданин В. безуспешно пытался добиться от правоохранительных органов расследования данного происшествия, после чего обратился к городскому омбудсману. Права радиолюбителя удалось восстановить спустя 5 лет после уничтожения принадлежавшей ему антенны – в 2015 году.

 

Апеляційний суд м. Києва підтвердив повноваження УДЦР зі складання протоколів вимірювання телекомунікаційних мереж операторів

alt

Днями Апеляційний суд міста Києва відхилив скаргу ТОВ Â«Мікснет» до ПАТ Â«Укртелеком» і тим самим підтвердив повноваження УДЦР зі складання протоколів вимірювання телекомунікаційних мереж операторів.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор Департаменту вимірювання телекомунікаційних мереж Михайло Матяшенко.

 

Близько п'яти тисяч порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку виявлено фахівцями УДЦР за минулий тиждень

alt

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4941 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 3 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

 

За минулий тиждень фахівці УДЦР виявили в Україні 154 незаконно діючі пристрої з доступу до мережі Інтернет

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили32 порушенняумов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 154 незаконно діючих пристрої.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Дніпропетровській – 36, Вінницькій – 29, Хмельницькій – 22, Донецькій –19 областях.

Виявлено та усунено дію 6 джерел радіозавад.

 

УДЦР видав 13 000-ий дозвіл на експлуатацію РЕЗ у мережах 3G

З моменту отримання (за результатами аукціону у 2015 року) ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології «цифровий стільниковий радіозв’язок ІМТ-2000 (UMTS)», оператори мобільного зв’язку активно впроваджують в Україні стандарт зв’язку третього покоління (3G).

У впровадженні стандарту 3G в Україні вагомий внесок належить також фахівцям департаменту радіослужби УДЦР.

 

ЗАЯВА УДЦР

Спроби скомпрометувати розроблену в УДЦР Методику визначення зони покриття мережі ЦНТВ не матимуть жодного успіху

Нещодавно деякі ЗМІ поширили інформацію «Центр радіочастот злякався європейських стандартів» про те, що розроблена в Українському державному центрі радіочастот «Методика визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2» (далі - Методика) не відповідає європейським стандартам.

 

В ході заходів з радіочастотного контролю фахівці УДЦР на минулому тижні виявили 71 незаконно діючий пристрій

alt

Крім того фахівці структурних підрозділів УДЦР та філій  держпідприємства зафіксували на території України 60 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Харківщині (32), Вінниччині (28)  та Полтавщині (17).

В ході радіочастотного моніторингу також виявлено та усунено дію 28 джерел радіозавад.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад