Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Вадим Гулько: «Бути першим серед кращих та найбільш сумлінних платників податків це – почесно і відповідально»

2 вересня  в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця. В рамках заходу пройшла церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2015».

Дипломом лауреата першого регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» за особливі заслуги та досягнення у номінації «Сумлінний платник податків у галузі інформації та телекомунікацій» нагороджено державне підприємство «Український державний центр радіочастот».

 

Понад 28000 міжнародних ідентифікаторів внесено фахівцями УДЦР за минулий тиждень до бази даних кодів ІМЕІ

Фахівці УДЦР за минулий тиждень підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 443 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  1228 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та  1086 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Антенны трогать нельзя!

alt

Восстановлением прав пенсионера-радиолюбителя, уникальную антенну которого еще в 2010 году самовольно уничтожили сотрудники ЖЭС №6 ООО Â«Жилкомсервис №1 Невского района», Александр Шишлов занимался с момента избрания на должность Уполномоченного по правам человека в Санкт-Петербурге в 2012 году. В течение двух лет гражданин В. безуспешно пытался добиться от правоохранительных органов расследования данного происшествия, после чего обратился к городскому омбудсману. Права радиолюбителя удалось восстановить спустя 5 лет после уничтожения принадлежавшей ему антенны – в 2015 году.

 

Апеляційний суд м. Києва підтвердив повноваження УДЦР зі складання протоколів вимірювання телекомунікаційних мереж операторів

alt

Днями Апеляційний суд міста Києва відхилив скаргу ТОВ Â«Мікснет» до ПАТ Â«Укртелеком» і тим самим підтвердив повноваження УДЦР зі складання протоколів вимірювання телекомунікаційних мереж операторів.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор Департаменту вимірювання телекомунікаційних мереж Михайло Матяшенко.

 

Близько п'яти тисяч порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку виявлено фахівцями УДЦР за минулий тиждень

alt

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4941 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 3 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

 

За минулий тиждень фахівці УДЦР виявили в Україні 154 незаконно діючі пристрої з доступу до мережі Інтернет

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили32 порушенняумов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 154 незаконно діючих пристрої.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Дніпропетровській – 36, Вінницькій – 29, Хмельницькій – 22, Донецькій –19 областях.

Виявлено та усунено дію 6 джерел радіозавад.

 

УДЦР видав 13 000-ий дозвіл на експлуатацію РЕЗ у мережах 3G

З моменту отримання (за результатами аукціону у 2015 року) ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології «цифровий стільниковий радіозв’язок ІМТ-2000 (UMTS)», оператори мобільного зв’язку активно впроваджують в Україні стандарт зв’язку третього покоління (3G).

У впровадженні стандарту 3G в Україні вагомий внесок належить також фахівцям департаменту радіослужби УДЦР.

 

ЗАЯВА УДЦР

Спроби скомпрометувати розроблену в УДЦР Методику визначення зони покриття мережі ЦНТВ не матимуть жодного успіху

Нещодавно деякі ЗМІ поширили інформацію «Центр радіочастот злякався європейських стандартів» про те, що розроблена в Українському державному центрі радіочастот «Методика визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2» (далі - Методика) не відповідає європейським стандартам.

 

В ході заходів з радіочастотного контролю фахівці УДЦР на минулому тижні виявили 71 незаконно діючий пристрій

alt

Крім того фахівці структурних підрозділів УДЦР та філій  держпідприємства зафіксували на території України 60 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Харківщині (32), Вінниччині (28)  та Полтавщині (17).

В ході радіочастотного моніторингу також виявлено та усунено дію 28 джерел радіозавад.

 

Технічні експерти країн Чорноморського регіону ініціювали утворення регіональної координаційної групи для сприяння частотній координації мереж цифрового наземного телевізійного мовлення

alt

В УДЦР завершилася зустріч технічних експертів Чорноморського регіону (Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України) щодопланування майбутнього використання й координації мереж цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) в смузі радіочастот 470-694 МГц, а також щодо можливості узгодження спільного підходу до внесення змін до частотного Плану GE06 без подальшого використання ЦНТВМ смуг частот І та ІІ цифрового дивідендів.

 

АПІТУ: Хаос на ринку квадрокоптерів вимагає негайного втручання держави

Владні органи України повинні якнайшвидше навести лад у законодавстві, аби унеможливити контрабанду, та прописати регламенти використання нових технологічних розробок, що вже сьогодні є частиною нашого життя, і експерти Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) готові допомагати у цих законодавчих реформах.

 

Нацагенство з акредитації України суттєво розширило сферу акредитації Органу з сертифікації техніки зв’язку (ОС УКРЧАСТОТНАГЛЯД) УДЦР

alt

Днями Національне агентство з акредитації України (НААУ) завершило проведення нагляду за діяльністю акредитованого Органу з сертифікації техніки зв’язку (ОС УКРЧАСТОТНАГЛЯД) ДП «Український державний центр радіочастот».

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад