Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Для проекту «Мовлення громад» УДЦР розробить висновки щодо можливості та умов користування РЧР для відновлення радіомовлення у селах та малих містечках

alt

Про це повідомив в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіомовної служби Департаменту радіослужби УДЦР Олександр Бондаренко.

Він, зокрема, розповів, що на черговому засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яке відбулося 9 червня, було ухвалено рішення про замовлення в ДП «Український державний центр радіочастот» розроби висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб радіомовлення в низці населених пунктів.

 

На засіданні SEDDIF фахівці УДЦР надали пропозиції Болгарії та Туреччині щодо модифікації Плану GE06 в смузі частот 479-694 МГц в Україні

alt

Днями у Будапешті, Республіка Угорщина, завершилося 3-тє засідання Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

У засіданні, організатором якого виступив Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій, брали участь технічні експерти адміністрацій зв’язку Австрії, Болгарії,Хорватії, Угорщини, Чорногорії, Сербії, Словенії, які є членами SEDDIF, а також запрошені у статусі спостерігачів технічні експерти з Туреччини, України та Македонії.

 

На Львівщині місцева влада та фахівці УДЦР вживають рішучих заходів щодо власників DECT - телефонів, які перешкоджають розвитку мережі 3G в області

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник Західної філії УДЦР Петро Комар.

Він, зокрема, зазначив, що оператори мобільного зв’язку, які впроваджують 3Gу Львівській області,зіткнулися із завадами, які створюють для РЕЗ мережі новітнього покоління власники радіотелефонів стандарту DECT6.0.

 

Дело «четверки против ЛРУ» поступило на рассмотрение в суд кассационной инстанции

25 апреля 2016 Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел от 25 апреля 2016 своим определением по поводу жалобы на заочное решение Соломенского районного суда г.. Киева от 16 апреля 2015 года и определения апелляционного суда г. Киева от 10 декабря 2015 установил, что кассационная жалоба подана надлежащим образом, изложенные доводы нуждаются в проверке и по делу следует открыть производство, сообщает официальный сайт Лиги радиолюбителей Украины.

Суд постановил открыть кассационное производство по делу о признании недействительным и отмене заочного решения Соломенского районного суда Киева от 16 апреля 2015 и определения апелляционного суда г. Киева от 10 декабря 2015.

 

Для розгортання в Україні мережі 3G операторам видано 11 тисяч дозволів на експлуатацію РЕЗ

alt

За минулий тиждень фахівці УДЦР провели відповідні роботи, які сприяли подальшому розвитку 3Gв Україні. Операторам мобільного зв’язку видано 12318 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 11011 дозволів на їх експлуатацію.

 

Представники УДЦР візьмуть участь у міжнародних заходах ІТ- сфери в Угорщині та Швейцарії

alt

1-3 червня у Будапешті, Республіка Угорщина, проходитиме 3-тє засідання Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

Організатором заходу є Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій.

У  статусі спостерігача в міжнародному форумі братиме участь й Україна, яку представлятимуть фахівці Українського державного центру радіочастот.

 

У Фінляндії фахівці УДЦР обговорили питання мінімізації завад РЕЗ різних служб радіозв’язку в країнах-членах СЕПТ

alt

Днями у м. Гельсінкі, Фінляндська Республіка, завершилося 85-те засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) у складі Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ). У заході брали участь 98 делегатів від 34 адміністрацій країн-членів СЕПТ, а також від 18 міжнародних організацій, зокрема, від Європейської комісії (ЄК), Європейського офісу комунікацій (ЕСО), Європейського інституту стандартів телекомунікацій (ETSI), НАТО та інших.

 

УДЦР отримав від операторів мобільного зв’язку понад 14 тисяч заявок на розгортання мережі 3G

alt

Станом на 30 травня фахівці УДЦР отримали від операторів мобільного зв’язку 14365 заявок на розгортання мережі 3G на підставі яких видано 11834 висновки щодо ЕМС РЕЗ та  10683 дозволи на їх експлуатацію.

За минулий тиждень спеціалісти УДЦР також підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 434 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 6120 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 46 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Электронная петиция о приведении таблицы радиолюбительских частот к рекомендациям IARU набрала чуть более пол процента подписей от необходимого

156 подписей от 25000 необходимых собрано по состоянию на 23:00 17 мая. Эта цифра составляет лишь 0,6% от необходимого. До конца сбора подписей осталось еще 87 дней. Однако если сбор подписей будет происходить с такой же скоростью как сейчас, то к концу срока их наберется лишь чуть менее 2400, что составит около 9,6 % от необходимого количества.

 

УДЦР видав 10-тисячний дозвіл для розгортання мережі 3G в Україні

alt

12травня 2016 року Департамент радіослужби УДЦР видав10-тисячний дозвіл на розгортання мережі зв’язку третього покоління - 3G.

Щасливий лотерейний білет випав представниці компанії «Lifecell», яка цього дня привезла нові заявки для отримання висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ 3Gта забрати готові дозволи, а потрапила на церемонію видачі 10-тисячного дозволу на експлуатацію РЕЗ 3G, який вручив їйвиконавчий директор державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Вадим Гулько.

 

На сайте Президента Украины опубликована петиция об использовании радиочастотного ресурса

Президенту предлагается обязать "Укрчастотнадзор" выполнить требования статьи 53 Закона Украины "О радиочастотном ресурсе Украины" с максимальным выполнением рекомендаций IARU, то есть привести в соответствии с европейскими требованиями распределение радиолюбительских частот.

Чтобы поддержать петицию перейдите по ссылке https://petition.president.gov.ua/petition/23767

 

На Харківщині виявлено найбільше порушень, пов’язаних з експлуатацією РЕЗ

 alt

За інформацією, яка надійшла до центрального офісу УДЦР  з філій держпідприємства з 4 по 9 травня, найпоширенішим видом порушень, пов’язаних з експлуатацією РЕЗ радіотехнології широкосмугового радіодоступу ( доступ до мережі Інтернет), є відсутність у власників дозвільних документів на їх використання, що є прямим порушенням  вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад