Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

В УГЦР началась многосторонняя встреча технических экспертов стран Черноморского региона по изменениям частотного плана GE06

alt

Сегодня, 27 июля, в Украинском центре радиочастот началась многосторонняя встреча технических экспертов Болгарии, Грузии, Молдовы, Румынии и Украины по планированию и координации будущего использования сетей цифрового наземного телевизионного вещания (ЦНТВВ) в полосе радиочастот 470-694 МГц, а также возможности согласования общего подхода к внесению изменений в частотный план GE06 без дальнейшего использования ЦНТВВполос частот I и II цифрового дивидендов.

 

Фахівцями УДЦР виявлено понад п'ять тисяч порушень міжнародного трафіку на мережах операторів зв'язку

alt

За  минулий тиждень на мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5192 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

 

Внесення кодів ІМЕІ здійснювалося за зверненнями суб’єктів господарювання

alt

Фахівці УДЦР також підготували 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 685 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 884 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 931 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

На минулому тижні в Україні зафіксовано 117 нових незаконно діючих РЕЗ з доступу до мережі Інтернет

На жаль, кількість охочих налагодити бізнес нечесним шляхом  не зменшується.В ході радіочастотного моніторингу, який здійснювався в 24 областях України, виявлено 117 РЕЗ, які експлуатувалися без дозвільних документів та 9 РЕЗ - з порушенням умов дозволів.

 

24 незаконно діючих пристроїв виявлено на Київщині

alt

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 26 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 56 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Києві та Київській області – 24, Вінницькій – 18, Кіровоградській – 11 областях.

Виявлено та усунено дію 29 джерел радіозавад.

 

По заказу «Госгидрографии» в Центре по сертификации проведен комплекс работ по оценке соответствия системы мониторинга океанографических и метеорологических данных

alt

О выполнении важной для безопасности мореплавания задачи пресс-службе госпредприятия сообщил начальник Центра по сертификации УГЦР Александр Лысенко.

Он, в частности, отметил, что Центр по сертификации выполнил комплекс работ по оценке соответствия гидрометеорологического буя марки Fugro модели SW Midi 185 - сложной и мощной системы мониторинга океанографических и метеорологических данных.

 

Понад 32 тис. міжнародних ідентифікаторів внесено фахівцями УДЦР до узагальненої бази кодів ІМЕІ

alt

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За минулий тиждень до бази даних внесено 32060 міжнародних ідентифікаторів.

Також за цей період фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 316 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,4229 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 70 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Спільними заходами СБУ та УДЦР на Донеччині викрито шахраїв, які здійснювали протиправну діяльність у сфері зв’язку

alt

Роботу незаконно діючих пристроїв припинено, обладнання вилучене працівниками Служби безпеки України.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконуючий обов’язки начальника Центральної філії УДЦР Олександр Шигимага.

 

У ході заходів з радіочастотного контролю фахівці УДЦР на минулому тижні виявили 115 незаконно діючих пристроїв

Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині (67) та Київщині (34).

Крім того за цей період на території України було зафіксовано 40 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів.

Також виявлено та усунено дію 16 джерел радіозавад.

 

Для проекту «Мовлення громад» УДЦР розробить висновки щодо можливості та умов користування РЧР для відновлення радіомовлення у селах та малих містечках

alt

Про це повідомив в коментарі прес-службі УДЦР начальник відділу радіомовної служби Департаменту радіослужби УДЦР Олександр Бондаренко.

Він, зокрема, розповів, що на черговому засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яке відбулося 9 червня, було ухвалено рішення про замовлення в ДП «Український державний центр радіочастот» розроби висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб радіомовлення в низці населених пунктів.

 

На засіданні SEDDIF фахівці УДЦР надали пропозиції Болгарії та Туреччині щодо модифікації Плану GE06 в смузі частот 479-694 МГц в Україні

alt

Днями у Будапешті, Республіка Угорщина, завершилося 3-тє засідання Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

У засіданні, організатором якого виступив Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій, брали участь технічні експерти адміністрацій зв’язку Австрії, Болгарії,Хорватії, Угорщини, Чорногорії, Сербії, Словенії, які є членами SEDDIF, а також запрошені у статусі спостерігачів технічні експерти з Туреччини, України та Македонії.

 

На Львівщині місцева влада та фахівці УДЦР вживають рішучих заходів щодо власників DECT - телефонів, які перешкоджають розвитку мережі 3G в області

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник Західної філії УДЦР Петро Комар.

Він, зокрема, зазначив, що оператори мобільного зв’язку, які впроваджують 3Gу Львівській області,зіткнулися із завадами, які створюють для РЕЗ мережі новітнього покоління власники радіотелефонів стандарту DECT6.0.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад