Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Дело «четверки против ЛРУ» поступило на рассмотрение в суд кассационной инстанции

25 апреля 2016 Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел от 25 апреля 2016 своим определением по поводу жалобы на заочное решение Соломенского районного суда г.. Киева от 16 апреля 2015 года и определения апелляционного суда г. Киева от 10 декабря 2015 установил, что кассационная жалоба подана надлежащим образом, изложенные доводы нуждаются в проверке и по делу следует открыть производство, сообщает официальный сайт Лиги радиолюбителей Украины.

Суд постановил открыть кассационное производство по делу о признании недействительным и отмене заочного решения Соломенского районного суда Киева от 16 апреля 2015 и определения апелляционного суда г. Киева от 10 декабря 2015.

 

Для розгортання в Україні мережі 3G операторам видано 11 тисяч дозволів на експлуатацію РЕЗ

alt

За минулий тиждень фахівці УДЦР провели відповідні роботи, які сприяли подальшому розвитку 3Gв Україні. Операторам мобільного зв’язку видано 12318 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 11011 дозволів на їх експлуатацію.

 

Представники УДЦР візьмуть участь у міжнародних заходах ІТ- сфери в Угорщині та Швейцарії

alt

1-3 червня у Будапешті, Республіка Угорщина, проходитиме 3-тє засідання Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

Організатором заходу є Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій.

У  статусі спостерігача в міжнародному форумі братиме участь й Україна, яку представлятимуть фахівці Українського державного центру радіочастот.

 

У Фінляндії фахівці УДЦР обговорили питання мінімізації завад РЕЗ різних служб радіозв’язку в країнах-членах СЕПТ

alt

Днями у м. Гельсінкі, Фінляндська Республіка, завершилося 85-те засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) у складі Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ). У заході брали участь 98 делегатів від 34 адміністрацій країн-членів СЕПТ, а також від 18 міжнародних організацій, зокрема, від Європейської комісії (ЄК), Європейського офісу комунікацій (ЕСО), Європейського інституту стандартів телекомунікацій (ETSI), НАТО та інших.

 

УДЦР отримав від операторів мобільного зв’язку понад 14 тисяч заявок на розгортання мережі 3G

alt

Станом на 30 травня фахівці УДЦР отримали від операторів мобільного зв’язку 14365 заявок на розгортання мережі 3G на підставі яких видано 11834 висновки щодо ЕМС РЕЗ та  10683 дозволи на їх експлуатацію.

За минулий тиждень спеціалісти УДЦР також підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 434 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 6120 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 46 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

 

Электронная петиция о приведении таблицы радиолюбительских частот к рекомендациям IARU набрала чуть более пол процента подписей от необходимого

156 подписей от 25000 необходимых собрано по состоянию на 23:00 17 мая. Эта цифра составляет лишь 0,6% от необходимого. До конца сбора подписей осталось еще 87 дней. Однако если сбор подписей будет происходить с такой же скоростью как сейчас, то к концу срока их наберется лишь чуть менее 2400, что составит около 9,6 % от необходимого количества.

 

УДЦР видав 10-тисячний дозвіл для розгортання мережі 3G в Україні

alt

12травня 2016 року Департамент радіослужби УДЦР видав10-тисячний дозвіл на розгортання мережі зв’язку третього покоління - 3G.

Щасливий лотерейний білет випав представниці компанії «Lifecell», яка цього дня привезла нові заявки для отримання висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ 3Gта забрати готові дозволи, а потрапила на церемонію видачі 10-тисячного дозволу на експлуатацію РЕЗ 3G, який вручив їйвиконавчий директор державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Вадим Гулько.

 

На сайте Президента Украины опубликована петиция об использовании радиочастотного ресурса

Президенту предлагается обязать "Укрчастотнадзор" выполнить требования статьи 53 Закона Украины "О радиочастотном ресурсе Украины" с максимальным выполнением рекомендаций IARU, то есть привести в соответствии с европейскими требованиями распределение радиолюбительских частот.

Чтобы поддержать петицию перейдите по ссылке https://petition.president.gov.ua/petition/23767

 

На Харківщині виявлено найбільше порушень, пов’язаних з експлуатацією РЕЗ

 alt

За інформацією, яка надійшла до центрального офісу УДЦР  з філій держпідприємства з 4 по 9 травня, найпоширенішим видом порушень, пов’язаних з експлуатацією РЕЗ радіотехнології широкосмугового радіодоступу ( доступ до мережі Інтернет), є відсутність у власників дозвільних документів на їх використання, що є прямим порушенням  вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

 

Не откручивай счетчик!

Фахівці Центру з сертифікації УДЦР на замовленняоднієї із найпотужніших компаній в Східній Європі в сфері виробництва вимірювальних приладів, систем енергоменеджменту, енергетичного консалтингу та інжинірингу української компанії ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» провели низку досліджень ряду існуючих приладів обліку електроенергії щодо виявлення впливу на них електромагнітних полів створюваних радіоелектронними засобами. В ході дослідження вивчалися виявлення та фіксація впливу зовнішнього ЕМП  РЕЗ  за допомогою вбудованих в лічильники сенсорів.

 

База даних кодів ІМЕІ поповнилася за тиждень на 32798 міжнародних ідентифікаторів

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

Так, минулого тижня до бази даних внесено 32798 міжнародних ідентифікаторів.

 

УДЦР: Одеська область «лідирує» за кількістю виявлених незаконно діючих РЕЗ

alt

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник відділу мобільного радіочастотного моніторингу держпідприємства Олег Самойленко, зазначивши, що за період з 12 по 18 квітня за допомогою засобів радіопеленгування на території України було зафіксовано 109 порушень.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад