Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

У п’яти областях України виявлено за минулий тиждень 124 порушення у сфері користування радіочастотним ресурсом України

alt

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник відділу мобільного радіочастотного моніторингу Олег Самойленко.

Він, зокрема, зазначив, що фахівці структурних підрозділів значно розширили географію виконання робіт в Україні щодо виявлення та усунення порушень користування РЧР радіоелектронних засобів радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет). За період з 22 по 28 березня цією роботою було охоплено 24 області України.

 

УГЦР осуществляет расчет новых частотных присвоений для города Часов Яр, что в Донецкой области

alt

По заявлениям телерадиокомпаний Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания заказала в Украинском государственном центре радиочастот просчет новых частотных присвоений в Донецкой области.

 

Виявлено та усунено дію 45 джерел радіозавад

alt

За період  з 10 по 16 березня на мережах операторів мобільного зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7684 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 8 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

 

Введение 3G - это только начало

alt

После проведения в феврале 2015 открытого аукциона на выдачу лицензий на использование радиочастотного ресурса Украины в полосах радиочастот общего пользования технология мобильной связи третьего поколения стандарта IMT-2000 (UMTS) уверенно шагает по направлению к технологическому и высокоскоростному будущему нашей страны. Уже сегодня 3G - сетью покрыто 380 городов.

 

Чем руководствоваться сегодня сибистам

alt

Рішення № 116 від 25.02.2014
Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 березня 2014 р. за № 345/25122

Відповідно до частини другої статті 29 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,
ВИРІШИЛА:

 

На Харківщині виявлено 46 незаконно діючих пристроїв

alt

За період з 03 по 09 березня 2016 року підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 13 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 77 незаконно діючих пристрої. Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Харківщині – 46, Полтавщині – 11, Одеській області – 7. Також виявлено та усунено дію 10 джерел радіозавад.

 

Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користувачі послуг

alt

Про це заявив прес-службі держпідприємства директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ Вячеслав Гоненко, коментуючи результати з радіочастотного контролю на території України в лютому 2016 року.

Він, зокрема, зазначив, що реально боротися з «нелегалами» можна завдяки удосконаленню нормативно-правової бази та посиленню  важелів впливу на порушників, а також за допомогою самих користувачів послуг.

 

Апелляционный суд Киева не позволил рейдерам вмешиваться во внутренние дела ЛРУ

Апелляционный суд г. Киева отказался удовлетворить очередную попытку рейдеров заблокировать деятельность ЛРУ. Ссылка на соответствующий текст определения суда на сайте Единого государственного реестра судебных решений приведена в рефлекторе ЛРУ.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА[1]
У Х В А Л А
І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
 

01 березня 2016 року                                                                                  м. Київ

 

Специалисты УГЦР совместно с СБУ разоблачили злоумышленника, который организовал «скрытые звонки» боевикам на востоке страны

alt

Об этом пресс-службе госпредприятия сообщил директор департамента измерения телекоммуникационных сетей УГЦР Михаил Матяшенко.

Он, в частности, отметил, что при участии специалистов УГЦР, сотрудники управления Службы безопасности Украины в Сумской области и местной прокуратуры разоблачили и прекратили незаконное использование сетей мобильной связи. Нелегитимный пропуск международного телефонного трафика на сети операторов осуществлялся с помощью специализированного телекоммуникационного оборудования и специальных программных комплексов.

 

4856 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку

alt

За період з 25 лютого по 2 березня спеціалісти УДЦР  провели на  мережах операторів зв’язку технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4856 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 6 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

 

Близько 200 незаконно діючих пристроїв виявили фахівці УДЦР

alt

На минулому тижні фахівці УДЦР виявили 53 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 195 незаконно діючих пристроїв. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській – (47), Харківській – (51) та  Черкаській – (24) областях.

 

Низзяя...

УДЦР попередив викрадання електроенергії на Дніпропетровщині та Львівщині

Досвід співпраці з УДЦР у розкритті економічних злочинів став корисним як для правоохоронців так і для суб’єктів господарювання. За повідомленням із Західної та Центральної філій УДЦР фахівці держпідприємства спільно з представниками регіональних енергетичних компаній виявили нові факти несанкціонованого втручання в роботу обладнання обліку електроенергії. Встановлені порушниками пристрої не тільки завдавали фінансової шкоди компаніям, а й негативно впливали на якість та нормальний режим роботи електромереж.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад    Hamradio notes