Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Представника УДЦР обрано координатором дослідження CPG19 з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року

alt

Нещодавно в м. Бонн, Федеративна Республіка Німеччина, делегація УДЦР взяла участь в першому засіданні Групи з підготовки до конференції (CPG19) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ), яка розпочала проведення спільних досліджень 48 країн Європи з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

 

В штаб-квартире ЛРУ услышали призывы из Запорожья и призвали делегировать в Киев своих юристов для «разбора полетов» на профессиональном уровне

Добрый вечер. Только что вернулся в Киев и смог прочесть.

Думаю, среди большого количества радиолюбителей Запорожской области найдутся и юристы, и работники правоохранительных органов, кто имеют опыт финансовых проверок. Поэтому предлагаю вывести вопросы за пределы общих рефлекторов и предоставить возможность напрямую представителям ЗОО ЛРУ и Совета ЛРУ обменяться информацией для выяснения вопросов.

 

УГЦР: Оператор «Лайфселл» стал лидером года 3G по количеству заявок на развертывание сети связи третьего поколения в Украине

alt

В Украине продолжается активная работа по развитию сети связи третьего поколения, преимущества которой уже ощутили жители практически всех областей Украины. Большой вклад в развертывание сети совместно с операторами мобильной связи делают и специалисты государственного предприятия «Украинский государственный центр радиочастот».

 

До бази даних кодів ІМЕІ внесено понад 44 тисячі міжнародних ідентифікатори

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

Так, на минулому тижні до бази даних внесено 44476 міжнародних ідентифікатори.

 

За минулий тиждень в Україні припинено роботу 93 незаконно діючих РЕЗ

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомивдиректор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ держпідприємства Вячеслав Гоненко.

Він, зокрема, зазначив, що за минулий тиждень, з 29 березня по 4 квітня, кількість виявлених порушень користування радіочастотним ресурсом України була не значною. Зафіксовано 27 радіоелектронних засобів з надання послуг до мережі Інтернет, які  експлуатувалися без дозволів та 1 РЕЗ – з недотриманням правил умов на експлуатації, що майже в 5 разів менше ніж за попередній тиждень.

 

Лидеры ГС ВРЛ против национальной организации Украины?..

Сообщаю, что, по предварительным данным, в радиолюбительском мире разгорается скандал, связанный с тем, что Ананьевым были разосланы в радиолюбительские организации мира, в том числе IARU, письма о том, что ЛРУ развалилась и правопреемником является ГС ВРЛ.

В связи с этим последние два дня в телефонном режиме и в скайпе занимаемся обсуждением ситуации с представителями IARU, предоставляя копии документов.

 

У п’яти областях України виявлено за минулий тиждень 124 порушення у сфері користування радіочастотним ресурсом України

alt

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник відділу мобільного радіочастотного моніторингу Олег Самойленко.

Він, зокрема, зазначив, що фахівці структурних підрозділів значно розширили географію виконання робіт в Україні щодо виявлення та усунення порушень користування РЧР радіоелектронних засобів радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет). За період з 22 по 28 березня цією роботою було охоплено 24 області України.

 

УГЦР осуществляет расчет новых частотных присвоений для города Часов Яр, что в Донецкой области

alt

По заявлениям телерадиокомпаний Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания заказала в Украинском государственном центре радиочастот просчет новых частотных присвоений в Донецкой области.

 

Виявлено та усунено дію 45 джерел радіозавад

alt

За період  з 10 по 16 березня на мережах операторів мобільного зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7684 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 8 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

 

Введение 3G - это только начало

alt

После проведения в феврале 2015 открытого аукциона на выдачу лицензий на использование радиочастотного ресурса Украины в полосах радиочастот общего пользования технология мобильной связи третьего поколения стандарта IMT-2000 (UMTS) уверенно шагает по направлению к технологическому и высокоскоростному будущему нашей страны. Уже сегодня 3G - сетью покрыто 380 городов.

 

Чем руководствоваться сегодня сибистам

alt

Рішення № 116 від 25.02.2014
Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 березня 2014 р. за № 345/25122

Відповідно до частини другої статті 29 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,
ВИРІШИЛА:

 

На Харківщині виявлено 46 незаконно діючих пристроїв

alt

За період з 03 по 09 березня 2016 року підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 13 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 77 незаконно діючих пристрої. Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Харківщині – 46, Полтавщині – 11, Одеській області – 7. Також виявлено та усунено дію 10 джерел радіозавад.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад