Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

УГЦР: Оператор «Лайфселл» стал лидером года 3G по количеству заявок на развертывание сети связи третьего поколения в Украине

alt

В Украине продолжается активная работа по развитию сети связи третьего поколения, преимущества которой уже ощутили жители практически всех областей Украины. Большой вклад в развертывание сети совместно с операторами мобильной связи делают и специалисты государственного предприятия «Украинский государственный центр радиочастот».

 

До бази даних кодів ІМЕІ внесено понад 44 тисячі міжнародних ідентифікатори

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

Так, на минулому тижні до бази даних внесено 44476 міжнародних ідентифікатори.

 

За минулий тиждень в Україні припинено роботу 93 незаконно діючих РЕЗ

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомивдиректор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ держпідприємства Вячеслав Гоненко.

Він, зокрема, зазначив, що за минулий тиждень, з 29 березня по 4 квітня, кількість виявлених порушень користування радіочастотним ресурсом України була не значною. Зафіксовано 27 радіоелектронних засобів з надання послуг до мережі Інтернет, які  експлуатувалися без дозволів та 1 РЕЗ – з недотриманням правил умов на експлуатації, що майже в 5 разів менше ніж за попередній тиждень.

 

Лидеры ГС ВРЛ против национальной организации Украины?..

Сообщаю, что, по предварительным данным, в радиолюбительском мире разгорается скандал, связанный с тем, что Ананьевым были разосланы в радиолюбительские организации мира, в том числе IARU, письма о том, что ЛРУ развалилась и правопреемником является ГС ВРЛ.

В связи с этим последние два дня в телефонном режиме и в скайпе занимаемся обсуждением ситуации с представителями IARU, предоставляя копии документов.

 

У п’яти областях України виявлено за минулий тиждень 124 порушення у сфері користування радіочастотним ресурсом України

alt

Про це в коментарі прес-службі держпідприємства повідомив начальник відділу мобільного радіочастотного моніторингу Олег Самойленко.

Він, зокрема, зазначив, що фахівці структурних підрозділів значно розширили географію виконання робіт в Україні щодо виявлення та усунення порушень користування РЧР радіоелектронних засобів радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет). За період з 22 по 28 березня цією роботою було охоплено 24 області України.

 

УГЦР осуществляет расчет новых частотных присвоений для города Часов Яр, что в Донецкой области

alt

По заявлениям телерадиокомпаний Национальный совет Украины по вопросам телевидения и радиовещания заказала в Украинском государственном центре радиочастот просчет новых частотных присвоений в Донецкой области.

 

Виявлено та усунено дію 45 джерел радіозавад

alt

За період  з 10 по 16 березня на мережах операторів мобільного зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7684 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 8 припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного.

 

Введение 3G - это только начало

alt

После проведения в феврале 2015 открытого аукциона на выдачу лицензий на использование радиочастотного ресурса Украины в полосах радиочастот общего пользования технология мобильной связи третьего поколения стандарта IMT-2000 (UMTS) уверенно шагает по направлению к технологическому и высокоскоростному будущему нашей страны. Уже сегодня 3G - сетью покрыто 380 городов.

 

Чем руководствоваться сегодня сибистам

alt

Рішення № 116 від 25.02.2014
Про затвердження Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
04 березня 2014 р. за № 345/25122

Відповідно до частини другої статті 29 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,
ВИРІШИЛА:

 

На Харківщині виявлено 46 незаконно діючих пристроїв

alt

За період з 03 по 09 березня 2016 року підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 13 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 77 незаконно діючих пристрої. Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено на Харківщині – 46, Полтавщині – 11, Одеській області – 7. Також виявлено та усунено дію 10 джерел радіозавад.

 

Допомогти УДЦР у боротьбі з незаконно діючими пристроями можуть і користувачі послуг

alt

Про це заявив прес-службі держпідприємства директор департаменту РЧМ та забезпечення АСРМ Вячеслав Гоненко, коментуючи результати з радіочастотного контролю на території України в лютому 2016 року.

Він, зокрема, зазначив, що реально боротися з «нелегалами» можна завдяки удосконаленню нормативно-правової бази та посиленню  важелів впливу на порушників, а також за допомогою самих користувачів послуг.

 

Апелляционный суд Киева не позволил рейдерам вмешиваться во внутренние дела ЛРУ

Апелляционный суд г. Киева отказался удовлетворить очередную попытку рейдеров заблокировать деятельность ЛРУ. Ссылка на соответствующий текст определения суда на сайте Единого государственного реестра судебных решений приведена в рефлекторе ЛРУ.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА[1]
У Х В А Л А
І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
 

01 березня 2016 року                                                                                  м. Київ

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад