Блок объявлений
Опрос мнения
На какой аппаратуре Вы предпочитаете работать в эфире в последнее время?
 
Друзья сайта

Юридические аспекты

Початок робіт з перепланування частот телевізійного мовлення

alt

Технічні експерти Польщі, Румунії, Словаччини та України домовились про початок робіт з перепланування частот цифрового наземного телевізійного мовлення у прикордонних районах

В період з 22 по 23 лютого в Українському державному центрі радіочастот відбулась багатостороння зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку Республіки Польща, Румунії, Словацької Республіки та України з питань перепланування частотних виділень цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) Плану „Женева-06” в смузі частот 470-694 MГц.

 

УДЦР сприяв відновленню мовлення на Донеччині "Першого національного" та ОДТРК

alt

Про це в коментарі прес-службі повідомив начальник відділу радіомовної служби УДЦР Олександр Бондаренко.

Він відзначив, що на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, фахівці УДЦР оперативно прорахували частоти для передавачів потужністю 100 Вт і 200 Вт.  Завдяки цьому, відновлено мовлення телеканалу «Перший національний» та Обласної державної телерадіокомпанії в м. Авдіївка Донецької області.

 

Фахівцями з радіочастотного контролю усунено дію 14 джерел радіозавад

alt

За зверненнями суб’єктів господарювання  у період з 11 по 17 лютого 2016 року  до узагальненої бази кодів ІМЕІ мобільних терміналів внесено 40597 міжнародних ідентифікаторів. Загальна кількість ідентифікаторів, внесених ними з початку року склала 218119. Користуються цією послугою індивідуальні заявники, які зареєстрували 168 кодів.

 

УДЦР проведе прорахунок частот для військової радіостудії для мовлення в зоні АТО в Донецькій області

alt

Фахівці Департаменту радіослужби УДЦР в оперативному порядку  проведуть прорахунок ФМ – частот  для Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України і ТОВ «ТК «Атлант -СВ». ЦТРС МОУ має намір, зокрема, мовити на трьох частотах у Донецькій та одній у Київській   областях, а ТОВ «ТК «Атлант -СВ» - у населеному пункті Чонгар  Херсонської області, де є плани побудувати телевежу.

 

На мережах операторів зв’язку виявлено 6126 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку

alt

Спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 126 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

 

Радиочастотный мониторинг базовой станции «Киевстар» в поселке Берегомет Черновицкой области показал полное соответствие заявленных оператором параметров

alt

Специалисты УГЦР получают много обращений граждан, которые интересуются работой базовых станций мобильных операторов, соответствием их заявленным параметрам и влиянием на здоровье.

На днях на колл-центр государственного предприятия поступило обращение от жителей поселка Берегомет Выжницкого района Черновицкой области, которые просили проверить работу базовой станции в этом населенном пункте, так как волнуются, что несоответствие параметров этой базовой станции может вредить их здоровью.

 

Выдержки из регламента связи. Редакция 2013г.

          Дозволені смуги радіочастот, 
   максимальні рівні вихідної потужності та види зв'язку 
      передавачів аматорських радіостанцій (АРС) 
          (за категоріями операторів) 
 

В ході спільних оперативних заходів СБУ та УДЦР на Донеччині виявлено майже 20 незаконно діючих пристроїв

alt

Про це прес-службі УДЦР повідомила начальник Центральної філії держпідприємства Валентина Весна, яка тимчасово опікується і питаннями Донецької філії.

 

Ананьевцы – в правовом тупике

Друзья !

Я сам был на выходе из дома и как следует сначала не прочитал очень хорошее сообщение Сергея:

"У Х В А Л И В:

В задоволенні заяви представника ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Громадської організації "Ліга радіоаматорів України" про визнання недійсним та скасування рішень громадської організації - відмовити."

 

Дело Геббельса живет: в Виннице вскрыли очередную ложь ананьевцев

Шановні панове,

Хіба можна починати боротьбу за правду, законність, справедливість з відвертої брехні, причому брехні у публічному місці спілкування аматорів всієї країни?
Судову боротьбу з "шахраями які людські гроші вкрали"?

Був про Вас, та Вашу команду, Вікторе Івановичу, значно кращої думки...

 

Понад 8200 дозволів УДЦР видав операторам для розгортання мережі 3G

alt

З метою співпраці з операторами мобільного зв’язку в розгортанні мережі 3G, станом на 30. 01. 2016 року фахівцями Департаменту радіослужби УДЦР видано 9005 висновків щодо електромагнітної сумісності та 8206 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ).

 

В составе системы радиочастотного контроля работают 130 мобильных (подвижных) и более 150 стационарных станций радиоконтроля

alt

Закуплены УГЦР автомобили Renault Duster уже находятся на предприятии и готовы для монтажа комплексов РЧМ

Об этом в комментарии пресс-службе УГЦР сказал директор департамента РЧМ и обеспечения АСРМ государственного предприятия Вячеслав Гоненко. Он сообщил, что по результатам проведенных в декабре 2015 года открытых торгов, Украинским государственным центром радиочастот заключен договор с ООО «Арма-Моторс» на поставку 10 полноприводных автомобилей Renault Duster, на которых будет осуществлен монтаж десяти специализированных мобильных станций. На днях этот договор компанией был выполнен в полном объеме.

 
Донецкое областное отделение Лиги радиолюбителей Украины

Сайт УКВ комитета ЛРУ http://www.vhf-uarl.org

 Информационный партнер: Сайт радиолюбителей Донецкой области    Мариупольский радиоклуб Маррад    Hamradio notes