Весенний Кубок Украины на УКВ 2019

Будни ЛРУ

Другий тур: в перший повний вікенд травня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі (в 2019 році 4 - 5 травня).

Види модуляції : CW, SSB, FM

Діапазони: від 144 МГц до 250 ГГц

:: КЛАСИ ::

Категорія Single (SO MB один оператор MIX ) - станції з одним оператором без допомоги інших осіб під час змагань , допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах.

Категорія Multi (MO MB багато операторів MIX ) - колективні учасники, допускається наявність не більше одного сигналу на кожному з використовуваних діапазонів в будь-який момент часу.

Категорія Phone (SO MB вид випромінювання тільки Phone) - станції з одним оператором без допомоги інших осіб під час змагань, допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах, визначаються і підводяться підсумки в окремій категорії.

Категорія 6 HOURS: Станції з однієї позиції, з будь-яким числом операторів та які працюють згідно з 6 годинним правилом. Сегмент часу 6 годин може бути поділено максимум на 2 періоди. Час першої QSO починає стартовий час першого періоду. За роботою в 2 періодах, пауза між двома періодами повинна бути не менше 2 годин. Перший розрив між QSO в 2 години та більше між 2 послідовними QSO означає сегмент паузи. Бали нараховуються тільки за QSO в спільному 6 годинному сегменті часу. Учасники можуть працювати більше 6 годин, в цьому разі вони надсилають повний log. Contest-robot автоматично зробить вибір 6 годинної частини з log-а, зв'язки поза 6 годин будуть для check-log.

Категорія FOREIGN (SO/MO MB) - усі іноземні станції. До заліку приймаються тільки учасники, що мають хоч би жодний підтверджений зв'язок з Україною.

Окремо виконується залік для радіоаматорів України за радіозв'язкі в межах України. Переможці при наявності спонсорів нагороджуються в кожної залікової категорії.

До заліку приймаються радіозв'язки, проведені з використанням всіх видів проходження на УКХ, за винятком зв'язків через активні ретранслятори та EME.

Забороняється проведення радіозв'язків в змаганнях на приймально-передавальних частотах ретрансляторів.

Під час змагань в кожному турі зараховується один радіозв'язок з одним кореспондентом на кожному діапазоні незалежно від виду випромінювання.

Учасники можуть розташовуватися в місцях постійного розташування ( вдома, на дачі, на даху будівель ) або в польових умовах ( на вершині гори, височини, на відкритій місцевості і т.ін.).
Все обладнання станції ( передавачі, приймачі та антени, і т.ін) повинні бути розташовані в межах єдиного кола діаметром не більше 500 метрів.

Радіозв'язки з кореспондентами, що знаходяться на рухомих об'єктах ( наземному, повітряному і водному транспорті ), не зараховуються.

Полностью положение читайте здесь.