Проведення Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

Работа с молодежью

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020№ 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2021 рік» з 29 березня по 1 квітня2021 року відбудуться Всеукраїнськізмаганняучнівської молоді з радіоелектронного конструювання (онлайн формат). Програма проведення заходу додається.

До участі у змаганнях запрошуються команди закладів позашкільної освіти та інших закладів, установ, організацій, що отримали виклик від Українського державного центру позашкільної освіти. Склад команди: 2 учасника та керівник.

Програма

проведення Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання(онлайн формат)

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання (онлайн формат)(далі – Змагання) проводяться відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», Положення «ПроВсеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.11.2017 року № 1468, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.12.2017 року за №1471/31339.

Всеукраїнським змаганням передують змагання I,IIта IIIетапів. Команди для участі у ІVетапі формуються з числа переможців ІІІ (обласного) етапу змагань.

Змагання проводяться серед двох вікових груп:

молодшої – до 15 років;

старшої – до 18 років.              

Вік учасників Змагань визначається на рік проведення заходу.

Змагання проводяться в II етапи:

а) теоретичний залік;

б) монтаж радіоелектронного пристрою.