Змагання юних радіоконструкторів в Слов'янську

Работа с молодежью

6 березня Слов'янськ Донецької області зустрічав юних радіоаматорів для виявлення кращої команди області для участі у Всеукраїнських змаганнях. П'ять команд з різних міст змагалися за право стати кращими. Конкурс проходив за двома віковими категоріями: до 14 років включно та 15-18 років. Традиції проводити змагання юних радіоаматорів йдуть ще з радянських часів и вже давно стали улюбленими серед учнівської молоді.

Фото за кілька хвилин до початку змагань:

Обласний Центр технісной творчості дітей та юнацтва у Слов'янську знайом усім школярам, хто займається у гуртках юних техніків. Тут панує домашня атмосфера і затишок. З любов'ю розписані стіни українськими пейзажами і традиційними українськими орнаментами.

Традіцйно положення складає з теоретичного заліка та практичної роботи. На першому етапі необхідно продемонструвати знання в галузі основ електроніки та радіотехніки, а також техніці безпеки. На другому - спаяти плату та домогтися її нормальної роботи. Час обмежен, треба поспішати.

Подивіться фоторепортаж, який дозволить зануритися в атмосферу заходу.

 

 

Радіоаматор Михайло Морозов з Маріуполя, переможець серед старших за віком (хоча йому ще немає 15 років), вже тричі приймав участь у Всеукраїнських змаганнях у 2018-2020 роках:

Фото на пам'ять:

 

Маріупольські радіоаматори, узяли два с трьох кубків змаганнь. Зліва направо М.Морозов та М.Шепелєв, перше місце (ДОЦНТТДЮ), О.Третяк та І.Лещєнко, третє місце (МЦНТТУМ). На другому плані керівник команди МЦНТТУМ В.Лисих:

До зустрічі онлайн на великому форумі усіх обласних команд за допомогою програми Зум через три тиждні! Дякуємо організаторам з обласного Центуру!

Власний кореспондент Радону Поспєлов С. UR8IN.