Низзя!

Новости

alt

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=107647&cat_id=39574
"неділя 26 червня 2011 р.
Припинено протиправну діяльність радіошахраїв, які втручалися в авіаційний зв'язок та перешкоджали керуванню повітряним рухом над Атлантичним океаном.

Співробітники СБ України спільно з фахівцями Українського державного центру радіочастот виявили та припинили протиправну діяльність 55-річного жителя Черкаської області, який використовуючи радіотехніку, втручався в ефір у діапазоні частот, виділені для організації зв’язку цивільної авіації.
...
Слідчим відділом УСБ України в Черкаській області порушено кримінальну справу.
...
Слідство триває.
У квітні ц.р. набув чинності вирок Ставищанського районного суду Київської області за кримінальною справою, порушеною СБУ стосовно 57-річного жителя Київської області, який протягом 2010-2011 років несанкціоновано втручався у короткохвильовий частотний діапазон, виділений Міжнародним союзом електрозв’язку для управління літаками цивільної авіації.
Невстановлений радіосигнал перешкоджав роботі бортових і наземних радіоелектронних засобів керування повітряним рухом, унеможливлював авіаційний зв'язок та створював умови до виникнення надзвичайних подій.
У помешканні нелегального радіоаматора співробітники СБ України виявили та вилучили самостійно зібраний радіопередавач, який не реєструвався та використовувався без дозволу Українського державного центру радіочастот.
Суд визнав зловмисника винним та призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі.
Прес-центр СБ України"
--
GL es 73 de Ihor UR3LCM <[email protected]>