Юные радиоконструкторы скрестят шпаги уже на следующей неделе

Работа с молодежью

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020№ 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2021 рік» з 29 березня по 1 квітня2021 року відбудуться Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання (онлайн формат).

До участі у змаганнях запрошуються команди закладів позашкільної освіти та інших закладів, установ, організацій, що отримали виклик від Українського державного центру позашкільної освіти. Склад команди: 2 учасника та керівник.

Директор                                                        Геннадій ШКУРА

 

Змагання проводяться серед двох вікових груп:

молодшої – до 15 років;

старшої – до 18 років.              

Вік учасників Змагань визначається на рік проведення заходу.

Змагання проводяться в II етапи:

а) теоретичний залік;

б) монтаж радіоелектронного пристрою.

Програма проведення Змагань:

29 березня 2021 року о 10.00 год. відбудеться онлайн-конференція з керівниками команд за допомогою платформи ZOOM (за посиланням яке організатори надсилають заздалегідь, згідно поданих заявок).

30 березня 2021 року о 10.00 год. відбудеться теоретичний залік та практична частина для молодшої вікової групи учасників(ZOOM).

31 березня 2021року о 10.00 год. відбудеться теоретичний залік та практична частина для старшої вікової групи учасників(ZOOM).

1 квітня відбудеться підведення підсумків (ZOOM).