Підсумки проведення Регіонального фестивалю «RoboSmart Dn.Ua»

Работа с молодежью

Старша ліга (10-16 років)
 «Краще дослідження» - команди «Наніти» (Святогірська ТГ) з проєктом «Робот- сапер», «RoboAge» (м. Краматорськ) з проєктом «Безконтактний дозатор антисептику»
 «Краще комплексне рішення» - команди «RobotKram» (м. Краматорськ) з проєктом «Розумне мiсце учня-УМКА», команди «Digital World Team» (м.Покровськ) з проєктом «СММ - станції моніторингу мікроклімату»
 «Кращий інноваційний підхід» - команди «Explorer» (м. Краматорськ) з проєктом «Робот фермер», команди «ArduinoKram_3.0» (м. Краматорськ) з проєктом «Біоніка руху»

 «Кращий суспільний компонент» - команди «Krypton» (м. Покровськ) з проєктом «Сортувальник сміття», «RoboTech» (м. Краматорськ) з проєктом «Робоплатформа»
 «Кращий захист проєкту» - команди «Nar Cor» (Черкаська ТГ) з проєктом «Leo Da Vinchi», «RoboWatt» (м. Торецьк) з проєктом «Розумний дім (Smart House)»
 «Краще технічне рішення» – команди «Робоклуб Вугледар» (м.Вугледар) з проєктом «Розумний будинок», «Дружба» (м. Костянтинівка) з проєктом «Робот-помічник «Сортувальник посилок»
 «Краща презентація» - команди «Robo2DMax» (м. Покровськ) з проєктом «Чистий газон / Clean lawn», «Азовський електронщик» (м. Маріуполь) з проєктом «Орієнтування у просторі»
 «Innovation Robosmart» - команди «LegoМозок» (м. Маріуполь) з проєктом «Система автоматичного поливу», «Funny» (м. Мирноград) з проєктом «Мурчик», «Robofriends» (м.Добропілля) з проєктом «Робот-помічник»
 Spirit Robosmart - команди «Робоклуб Вугледар 2021» (м. Вугледар) з проєктом «Автоматизований сенсорний безконтактний дозатор для антисептика»,  «Real steel» (м. Дружківка) з проєктом «Розумне освітлення будинку», «А Robot» (м. Курахове) з проєктом «Сортування сміття»
 «Creativity Robosmart» - команди «Geniuses» (м. Краматорськ) з проєктом «Smart city», «Thunderbolt» (м. Краматорськ) з проєктом «Ардуіно лічильник кількості людей у кімнаті», «OS3krasnoarm» (м. Покровськ) з проєктом «Фітокартина з автоматичним крапельним поливом»
 «Суддівська відзнака» - команда «SMILE_robotech» (м. Українськ) з проєктом «Будуємо безпечне сучасне місто»
 Переможці:
 місце - команда «Vega-5» (м. Покровськ) з проєктом «НoloSchool»;
 місце – команда «Друге дихання» (смт. Велика Новосілка) з проєктом «Розумна теплиця на автономному живленні»;
 місце – команда «Кібернатори» (м. Селидове) з проєктом «Smart classroom як приклад впровадження нового освітнього простору в рамках концепції НУШ»
   Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!
Запевняємо, що кожна команда-переможець отримає кубки та подарунки.

https://www.facebook.com/invest.donoda