Материалы конференции ЛРУ

Будни ЛРУ
На конференції ЛРУ 11 грудня прийнято рішення про створення Відокремленого підрозділу у Волинській області та ліквідацію ГО «Рівненське обласне відділення ЛРУ» та Житомирське обласне відділення ЛРУ.
 
Учасники конференції прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний член Ліги радіоаматорів України» за значний вклад радіоаматорам членам ГО «ЛРУ» Грищенку Володимиру Володимировичу, UT0FT, Степанову Сергію Миколайовичу, UR5FEO, Прігоцькому Віталію Олександровичу, UT4UBZ за багаторічну наукову, освітню та виховну роботу з підготовки багатьох поколінь спеціалістів у галузі радіотехніки та радіозв’язку, сприянню розвитку та підтримки радіоаматорства, активної участі у створенні Одеського історико-технічного музею-експозиції "Техніка радіозв'язку КХ і УКХ минулих років" та з нагоди 30-ї річниці Ліги радіоаматорів України.
 
Під час конференції було проведено нагородження переможців Чемпіонатів України, Кубку LP та Чемпіонату України серед юніорів, які відбулися в 2021 році. Пам’ятні призи - УКВ радіостанції Баофенг UV-5R були вручені наступним переможцям Чемпіонатів України в категорії юніори:
 
Чемпіонат України телетайп MO-AB юніори - UT7AXA
Чемпіонат України SSB MO-AB юніори Ч19 - UR4EYN
Чемпіонат України SSB MO-AB юніори Ж19 - UT7AXA
Чемпіонат України серед юніорів MO-AB - UT0AZA
Чемпіонат України серед юніорів MO-AB Ж19 - UR6GWZ
Чемпіонат України серед юніорів SO-AB - US1GHN
Серед учасників конференції було розіграно пам’ятні призи з логотипом ГО ЛРУ.