Перший всеукраїнський науково-радіоаматорський фестиваль

Будни ЛРУ

16-18.09.2011 року відбувся Перший всеукраїнський науково-радіоаматорський фестиваль програми "Українська Флора Фауна" First Hamfest "HUFF-2011".

alt

Для роботи у фестивалі прибули радіоаматори -активатори з різних областей України- Київська, Рівненська, Львівська, Чернігівська, Дніпропетровська, Донецька, Крим, Кіровоградська, Харківська, Запорізька, Полтавська та інші області. На території бази були розташовано декілька радіостанцій, які працювали позивними EO0UD, EM7KAA та особистими позивними. Під час заходу працював НАМ радіоринок, був розміщений інформаційний стенд, проводилась перевірка для зарахування експедицій та виконання дипломів програми "Українська Флора Фауна".

Проведена науково-інформаційна конференція з виступами науковців та радіоаматорів-активаторів експедицій по програмі UFF. Для перегляду фотографій та відео від експедиціонерів програми "Українська Флора Фауна" була встановлена спеціальна відеоапаратура та екран (TNX UR7UT,UX2IF,UT8UF). Найактивніших "генераторів" за активну участь в захисті навколишнього середовища та екології, підтримку національної, культурної, історичної та природної спадщини України проведення еколого-просвітницької роботи та природо-охоронних заходів по програмі "Українська Флора Фауна" - Береснєва С.М.(UR7UT) ,Тарасовича П.М.(UT1KY), Колоса С.У.(UX2IF) було нагороджено пам"ятними знаками (нагрудними знаками) "Патріот України" від "Громадського Комітету по захисту навколишнього середовища, екології та використанню природних ресурсів", також було відмічено багатьох інших активаторів-експедиціонерів почесними грамотами комітету, цінними подарунками від радіоклубу Дельта, прапорами від української національної програми "Українська Флора Фауна". Наукова конференція-фестиваль пройшли в теплому колі спілкування науковців та радіоаматорів та традиційному круглому столі з шашликами та гарячими напоями. Повний список учасників Першої всеукраїнської наукової конференції-фестивалю програми "Українська Флора Фауна" First Hamfest "HUFF-2011" :

UR2LM Леонид
UR3CPI Иван
UR3UX Владимир
UR4UDP Вячеслав
UR4UKV Олег
UR4UP Владимир
UR5UA Владимир
UR5UDR Юрий
UR5UEF Виталий
UR5UEG Олег
UR5UKZ Александр
UR5ULN Наталья
UR5ULT Игорь
UR5WD Иван
UR5ZVY Вячеслав
UR7UC Сергей
UR7UT Сергей
US-U-73 Богдана
US-U-88 София
US1UU ex UA0KL Сергей
US5UDM Николай
US0VA Игорь
UT1KY Павел
UT1UW Валерий
UT2UA Петр
UT2UU Андрей
UT4UGO Александр
UT4UHF Константин
UT4UIA Николай
UT4UJJ Максим
UT4UJQ Алексей
UT4UJQ/YL Инна
UT4ULP Александр
UT4UNX Виталий
UT4UOF Александр
UT4UP Александр
UT4UPN Виктор
UT4UUU Надежда
UT5UJJ Юрий
UT5URH Михаил
UT7HM Виктор
UT7UA Роман
UT7UE Валерий
UT7UK Сергей
UT7UU Богдан
UT7UV Александр
UT8UF Виталий
UU4JMN Валерий
UV5ETN Павел
UV5EUF Андрей
UV5EVZ Евгений
UX2IF Сергей
UX4UL Александр & YL Лариса
UX0UN Николай
UY2UB Владимир
UY5ZZ Владимир
UY0UY Владимир
UZ1RR Владимир
дети и жены радиолюбителей и сочувствующие участники программе UFF без позывных люди и гости - Руководитель международного Благотоворительного Фонда "Меценати Батьківщини" Луговской О.И.

 
73!

- Тарасович П.М. UT1KY
Голова Ради програми "Українська Флора Фауна", керівник "Громадського комітету по захисту навколишнього середовища, екології та використанню природних ресурсів"
- Береснєв С.М. UR7UT
керівник радіоаматорського направлення комітету, член Ради UFF, голова Обухівського радіоклубу "Дельта"