Школьники Украины осваивают облачные технологии

Работа с молодежью

alt

У перелік найбільш інноваційних шкіл і педагогів світу, який щорічно складається в рамках програми Microsoft, увійшли дві українські школи і дев'ять вчителів.

У рейтинг Showcase Schools увійшли школи, які активно використовують мобільні і хмарні технології в навчальному процесі, пише Ain.ua.

Такими в Україні були названі Новопечерська школа в Києві та Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті. Усього в список потрапили понад 150 шкіл і 800 викладачів з усього світу.

У другий список - Microsoft Innovative Expert Educators - увійшли дев'ять українських викладачів з різних регіонів країни. Серед них - освітяни з Вінниці, Жмеринки, Дніпропетровська і Києва. У цей список номінуються вчителі, які застосовують прогресивну педагогіку і активно використовують новітні технології в роботі з учнями. Звання експерта говорить про досягнення викладача як в освітній, так і в технологічній сферах. Такі вчителі допомагають учням краще підготуватися до професій майбутнього, і можуть служити прикладом для своїх колег в освітньому процесі.

В рамках програми педагоги отримають безкоштовні ліцензії Office 365, а також можливість для свого професійного розвитку: вони зможуть взяти участь у розіграші поїздки на Світовий освітній форум, який пройде у квітні 2015 року в американському Редмонді.

Рейтинги Microsoft Showcase Schools і Microsoft Innovative Expert Educators складаються щорічно. Організатори зазначають, що в цьому році кількість шкіл і викладачів, які в них увійшли, збільшилася приблизно в три рази, а кількість педагогів, які активно використовують технології в освітній сфері, зросла багаторазово.

http://www.day.kiev.ua/uk/news/191114-dvi-ukrayinski-shkoli-potrapili-v-spisok-nayinnovaciynishih-shkil-u-sviti