В гостях у дружнього колективу UR4NXA

Работа с молодежью

Напередодні відкриття нового сезону змагань з радіозв’язку на КХ серед учнівської молоді Віталій Анатолійович Удод UT7NW разом із Сергієм Леонідовичем Івановим  UT9NA відвідали єдину у місті дитячу колективну радіостанцію Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної:

 

Вже не перше десятиліття колектив UR4NXA (ex UK5NBA) очолює Марина Климівна Сіпцова UT4NK. Великий досвід керівника та воля до перемоги вихованців гуртка радіооператорів дає гарні результати. У листопаді минулого року команда дівчаток у складі:

  • Грущанська Маша
  • Гордишевська Оля
  • Лук’янець Іра

вибороли почесне друге місце у “Осінньому міні-тесті ЮТ”. Ці результати взагалі вражають, якщо врахувати, на якому морально та фізично застарілому устаткуванні вони були досягнуті. Міська влада не оминула увагою юних спорсменок, міський голова Вінниці Сергій Моргунов нагородив дівчаток іменною стипендією розміром у 400,00 гривень.

Напередодні Різдва не годиться ходити в гості з пустими руками. Виконуючи волю нашого земляка, доброго товариша, справжнього радіоаматора, світлої людини Бориса Наумовича Шварца 4Z5BN (ex UT8NM) ми передали дитячому колективу його трансивер Kenwood TS-430S:

Крім трансивера також подарували портативну УКХ радіостанцію від Аркадія Баранова, блок живлення для трансивера Meanwell від UT7NW, чудовий мікрофон до трансивера від UT4NW.

На превеликий жаль, Бориса Наумовича вже немає з нами, проте його перший “фірмовий” трансивер ще довго служитиме вінницьким дітлахам. Саме такою була його остання воля:

Источник