Юні радіоаматори Чернігівщини

Работа с молодежью

За браком часу не можу часто моніторити сайти, на яких раніше бував по декілька раз на день. Що трапилось – не розумію. Можливо більше став спати?)))

На днях завітав на один з найулюбленіших ресурсів «Радон». Там побачив статтю Наталії Потапчук, яка була написана більше ніж два роки тому. Тому хочу внести поправки. На сьогоднішній день у ведучої спортсменки команди UR4RXJ Кошової Ані медалей різного ґатунку вже більше трьох десятків.

От таку характеристику ми надали в Київський коледж зв’язку, студенткою якого Аня стала цього року:

Кошова Анна Олександрівна 10.10.2002 року народження в період з 2013 по 2018 рік є вихованкою гуртка радіооператорів та радіотелеграфістів при Остерській станції юних техніків Козелецького району , Чернігівської області.

За роки навчання показала себе, як дуже здатний вихованець. Всі доручення та тренування нею виконуються сумлінно і відповідально.

Анна – серйозна та цілеспрямована дівчина. Планує здобути технічну освіту.

В колективі користується безперечною повагою та авторитетом. Спокійна, стримана, доброзичлива, розбірлива у друзях. Відносини з гуртківцями і ровесниками рівні. Тактовна, вихована і чемна. Бесконфліктна, добродушна, поступлива і толерантна. На критику реагує адекватно. Прислухається до думки дорослих: батьки і вчителі користуються у дівчини незаперечним авторитетом. Спостережливість, кмітливість і пам'ять розвинені добре. На навчальних заняттях працездатна, зосереджена і уважна. Дисциплінована, упевнена у собі. Акуратна. У складних ситуаціях поводиться зібрано. Чесна, щира і порядна, справедлива і добра. Об’єктивна в оцінці своїх і чужих вчинків.

Аня є кращим спортсменом в команді колективної радіостанції UR4RXJ. За роки свого навчання неодноразово була призером змагань різного рівня, як то обласних, Всеукраїнських, так і міжнародних. Активно працює в ефірі не тільки в команді, але й своїм власним позивним UR3RAA. Крім радіозв’язку телефоном, володіє цифровими видами радіозв’язку та телеграфом (азбука Морзе). 2016 року в тесті CQ WW WPX SSB – зайняла перше місце в Україні, Європі та Світі в категорії початківець. В активі цієї дівчини більш тридцяти медалей та безліч дипломів, грамот і подяк. У 2015 році в номінації не олімпійські види спорту – стала кращим спортсменом району. Має почесне звання Кандидат у майстри спорту України. На протязі чотирьох років занять за успішність в гуртковій роботі Аня отримувала стипендію від районного відділу освіти. Більше двох років кожної суботи була ведучою рубрики привітань з днем народження радіоаматорів Чернігівської області на круглому столі, який проходить в ефірі на хвилі 3610 Мгц.

 Можна було б щось добавити, але разом в команді працюють ще дівчата, треба і для них залишити хоч трохи слави))).

Характеристики на них ще не писали, але за кількістю нагород вони наступають на п’яти Анюті.

Знайомтесь - Француз Вікторія.

У Віки ще є запас часу, бо вона молодша за Аню на три роки і має всі шанси (звичайно при бажанні) наздогнати її по числу нагород.

Прошу відмітити, що основна кількість нагород отримана дівчатами в очних змаганнях. Це не заочний тест, де керівник і валкодер покрутить за тебе і, підкаже і, на кнопочки на клаві понатискає. Тут весь тягар роботи лежить на дитячих плечах.

Аня з Вікою з 2016 року мають високе спортивне звання Кандидат в Майстри спорту України. Сподіваюсь – підуть далі і стануть майстрами.

Ще одна дівчинка, яка вирішила не відставати від своєї однокласниці Віки і, я вам скажу з успіхом це робить, це Шелепень Юлія. З дня в день працює над собою, долає труднощі, нарощує швидкість прийому радіограм азбукою Морзе. В цьому році Юля отримала перший спортивний розряд. Одним словом – прогрес на лице.

Всі дівчата працюють як телефоном, так і телеграфом. Тому в звітах деяких телеграфних змагань іноді з’являються їхні імена. Нехай не багато зв’язків, але всі їхні.

В складі колективної радіостанції UR4RXJ є й підростаюче покоління, але про них ми напишемо потім, коли вони теж стануть зірками).

 Ще одне – Аня й Віка в жовтні місяці святкували свої дні народження.

Наш колектив хоче побажати їм міцного здоров’я, миру і добра. Дівчатка навчайтесь і будьте щасливі.

73!88!

Р.S. Віка в подарунок на день народження отримала портативку.

А Юля – без поводу, також))).

Керівник гуртка радіо операторів телеграфістів

Остерської СЮТ Чернігівської обл..

Борисенко Ігор Володимирович UW5RG

http://uarl.org.ua/index.php/novini/464-yuni-radioamatori-chernigivshchini